Powrót do Wskaźniki zasilania

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Kolor

Kolor

Napięcie

Napięcie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Sygnalizacja LED

Ocena: 4.79 / 5 (43 głosy)
Sygnalizacja LED Wskaźniki zasilania służą do sygnalizacji napięcia. Sygnalizacja odbywa się za pomocą diod Led, które występują w różnej ilości. Jest to najbardziej zaawansowana technologia sygnalizacyjna, ze względu na diody LED, które są nieustannie unowocześniane. Wciąż zmieniają się ich parametry, dlatego z roku na rok uzyskujemy produkty jeszcze wyższej jakości.
           
Warto mieć na uwadze, że sygnalizacja LED ma szerokie zastosowanie i bardzo łatwo się adoptuje. Nie sprawia wielu problemów podczas montażu, aczkolwiek dobrze jest posłużyć się fachowymi instrukcjami i wskazówkami producenta. Sygnalizacja LED to także duża trwałość elementów świecących. Zainstalowane diody LED zapewnia podwyższoną emisję światła.
           
W naszym sklepie sygnalizacja zapewniona jest SMD LED diodą. Zasilanie sygnalizacji jest napięciem AC 230 V lub AC/DC 24 V. Sygnalizacja kolorem czerwonym występuje także w wersji migającej. Dostępne są następujące kolory: czerwony, zielony, żółty, biały i niebieski.
           
Oferujemy wysoką jakość za niską cenę, czego przykładem są choćby USS-10 LED czerwony lub USS-11 LED zielony.  Zapraszamy też do skorzystania z szerszej oferty naszego sklepu, gdzie oferujemy termostaty pokojowe, wskaźniki poziomu ciescy czy przekaźniki kontroli napięcia.
           

Polecamy Państwa uwadze też czujniki zmierzchowe. Czujnik dla SOU-1 jest zewn. i podłączony do zacisków IN. Czujnik można zainstalować do panelu. Częścią czujnika jest plastikowa rączka służąca do mocowania do ściany lub innego miejsca. Rozmiar linii łączącej czujnik nie może być dłuższa niż 50m. Jako przewód może być używany podwójny kabel o średnicy 2x0.35mm2 i maks. 2x2.5mm2. Jako czujnik używany jest fotorezystor, który zmienia
własną rezystancję zgodnie z oświetleniem otaczającym. Stopień ochrony obudowy to IP56.
           
Te oraz inne produkty dostępne są w naszym sklepie, gdzie gwarantujemy Państwu doradztwo i pomoc podczas zakupów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni i usatysfakcjonowani jakością wszystkich urządzeń, jakie posiadamy w sprzedaży. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.