Termostaty

Ocena: 4.77 / 5 (367 głosy)
Termostaty Przekaźniki i styczniki to bardzo obszerna kategoria produktów, wśród których oferujemy Państwu także termostaty. To niezwykle funkcjonalne urządzenia, które są przydatne w każdym domu czy budynku użyteczności publicznej. Odpowiadają za regulowanie temperatury. Pozwalają więc zmniejszać i zwiększać zapotrzebowanie na ciepło. Idealnie sprawdzają się do regulacji temperatur w niewielkich instalacji domów wolnostojących.
           
W kategorii termostatów oferujemy termostaty pokojowe, jednofunkcyjne, wielofunkcyjne, higrometry, termostaty w obudowie IP65 oraz czujniki temperatury. W grupie termostatów jednofunkcyjnych polecamy Termostat TER-9 /24V. Zastosowania wielofunkcyjnego termostatu TER-9 jest kompleksowe sterowanie ogrzewania i ogrzewania wody użytkowej w domu, ogrzewanie solarne. Dwa termostaty w jednym, dwa wejścia dla czujników, dwa wyjścia z wyjściem bezpotencjałowym.

Maksymalnie uniwersalny i kompleksowy termostat spełniający wszystkie zwykłe funkcje:
-dwa niezależne termostaty,
-zależny termostat,
-dyferencyjny termostat,
-2-poziomowy termostat,
-strefowy termostat,
-termostat z określoną strefą,
-funkcje termiczne,
-funkcje nadzorowania zwarcia i odłączenia czujnika,
-programowe ustawienie funkcji wyjść, kalibracja czujników wg referencyjnej wartości (off set).

Termostat TER-9 pracuje wg wbudowanego zegara sterującego. Posiada pamięć dla najczęściej stosowanych temperatur. Zerowy błąd podczas ustawienia wartości, szeroki zakres temperatur i przejrzyste wyświetlanie danych ustawionych i danych pomiarowych na podświetlonym wyświetlaczu LCD.

Dane techniczne termostatu:
- galwanicznie oddzielone zasilanie AC 230 V lub AC/DC 24 V galwanicznie nieoddzielone,
- wyjście 1x przełączne 8 A / 250 V AC1.

Higrotermostat RHT-1 to inny typ urządzenia, jaki mamy w naszej ofercie. Jego szeroka funkcjonalność pozwala także regulować pracę wentylatorów. Możliwość ustawienia 8 warunków załączenia wyjścia i funkcja trwałego załączenia/wyłączenia. Czujnik jest częścią zestawu - przeznaczony do pomiaru w szafach.
Rozwiń opis
Zwiń opis