Przekaźnik pomocniczny

Ocena: 4.79 / 5 (456 głosy)
Przekaźnik pomocniczny

Wywoływanie nagłej zmiany w obwodzie elektrycznym możliwe jest dzięki przekaźnikom. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Spotykamy się z nimi w każdym gospodarstwie domowym, ale także w budynkach przemysłowych. Oferujemy zaawansowane i niezbędne w automatyce urządzenia elektryczne, jakimi są przekaźniki.
           
Jednymi z ich rodzajów są przekaźniki pomocnicze. Ta kategoria dzieli się na moduły, moduły do gniazda oraz akcesoria dodatkowe. Polecamy Państwa uwadze przekaźnik pomocniczy VS116K 1x16A przeł., 1mod. zielona AC/DC 12-240V. Służy jako wzmocnienie lub “poszerzenie” styków istniejącej automatyki.

Posiada:
-Wyjście: VS116K, VS116U: 1x przełączne 16 A
-Wyjście: VS308K, VS308U: 3x przełączne 8 A
-Wyjście: VS316: 3x przełączne 16 A - możliwość podłączenia do sieci 3-fazowej

VS308K i VS316, dzięki większej ilości styków pozwala "powiększyć wyjścia" na 3 niezależne styki, a tym załączać 3 dowolne niezależne obciążenia. Specjalna konstrukcja i odległość pozwala na bezpieczne dielektryczne oddzielenie cewki i styku do 4kV.

Nadaje się do pomocniczego sterowania oświetleniem, sygnalizacją, bojlerami, ogrzewaniem itp.
Oferujemy możliwość wyboru koloru LED dla sygnalizacji stanu wyjścia: czerwona, zielona, żółta, niebieska lub biała LED. Stan wyjścia sygnalizuje mocno świecąca LED. Wykonanie 1-modułowe, mocowanie na szynę DIN.
           
Na uwagę zasługuje też przekaźnik pomocniczny (moduły do gniazda). Zapewnia podobnie nadają się do pomocniczego sterowania oświetleniem, sygnalizacją, bojlerami i ogrzewaniem.
W standardzie jest sygnalizacja mechaniczna, LED sygnalizacja, bezkadmiowy styk pozłocony, bolec aretacyjny, a wszystko w jednej cenie. Jakość certyfikowana w EZÚ, VDE, UL.
750L – 3x styk przełączny16 A,
782L – 4x styk przełączny 8 A

Z akcesoriów dodatkowych polecamy Państwu gniazdo HU-04, 4 tory, proste 2,54mm, na przewód. Obudowa gniazda (żeńskie) 4pin. Kompatybilne ze złączami typu WF (męskie) raster 2,54 mm.
Komplet z pinami HU-T, choć te kupowane są oddzielnie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przekaźników dostępnych w naszym sklepie. 

Rozwiń opis
Zwiń opis