Filtruj

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość [mm]

Szerokość [mm]

Wysokość [mm]

Wysokość [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Obudowy przemysłowe

Obudowy przemysłowe

Chcielibyśmy zaproponować dla Państwa uniwersalne obudowy przemysłowe. Zależnie od potrzeb mogą one być wykonane z ABS’u, Poliwęglanu lub z Aluminium. Obudowy przemysłowe dostępne są w wielu rozmiarach, różnych kolorach dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Ponadto każda obudowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania z odpowiednio dobranych materiałów. Dostępne w naszej ofercie obudowy mogą znaleźć zastosowanie jako osłona dla projektowanych urządzeń elektronicznych, czy elektromechanicznych.

Obudowy przemysłowe to skutecznie działające elementy ochronno-zabezpieczające, które znajdują zastosowanie w rozmaitych urządzeniach elektronicznych i elektrycznych. Charakteryzuje je uniwersalność oraz wysoka jakość wykonania. Zajmują się tym najlepsi producenci na rynku, którzy dostarczają klientom obudowy przemysłowe radzące sobie z uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami zewnętrznymi oraz wilgocią.

Obudowy przemysłowe - właściwości

Obudowy przemysłowe znajdują szeroką grupę odbiorców ze względu na kilka swoich kluczowych właściwości:

- trwałą i stabilną konstrukcję,

- bardzo wysoki stopień ochrony IP,

- możliwość zastosowania w przeróżnych temperaturach.

Prawidłowo dobrane obudowy przemysłowe sprawdzą się we wszystkich tych pomieszczeniach, w których trzeba zabezpieczyć cenne urządzenia elektryczne i elektroniczne, np. przed kurzem, pyłem, wodą oraz niepowołanymi osobami. Dzięki temu wspomniane urządzenia nie będą narażone na poważne uszkodzenia lub awarie.

Obudowy przemysłowe - kilka istotnych zalet

Obudowy przemysłowe zdobywają popularność ze względu na swoją niezawodność. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zastosować je w rozbudowanych aplikacjach przemysłowych, ale też małych sprzętach. Dodatkową zaletą jest ich atrakcyjny design.

Co najważniejsze obudowy przemysłowe można kupować w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Są proste w montażu i niezwykle wydajne. Do tego warto docenić ich długą żywotność. Jeśli jest taka potrzeba obudowy w wersji przemysłowej można stosować m.in. w urządzeniach telekomunikacyjnych oraz pomiarowych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.