Powrót do Płytki skrawające

Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Wielkość

Wielkość

Grubość

Grubość

Naroże

Naroże

Łamacz

Łamacz

Gatunek węglika

Gatunek węglika

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Płytki skrawające wieloostrzowe LAMINA

Ocena: 4.76 / 5 (55 głosy)
Płytki skrawające wieloostrzowe LAMINA Pośród wielu rożnych narzędzi skrawających, oferujemy Państwu także płytki skrawające wieloostrzowe LAMINA. Ten szwajcarski producent narzędzi skrawających niczym nie odstaje od firmy polskiej czy japońskiej, jakich produkty również posiadamy w naszej ofercie. Są to więc bardzo zaawansowane narzędzia, które precyzyjnie i zgodnie z wszelkimi normami pracy przyczyniają się do uzyskania doskonałych jej rezultatów.
           
Płytki skrawające wieloostrzowe LAMINA to gwarancja niskich kosztów obróbki skrawaniem w każdym warsztacie pracy czy fabryce. Co ważne, płytki skrawające Lamina to także możliwość maksymalnego ograniczenia kosztów magazynowania odpowiednich narzędzi, ponieważ znajdują one zastosowanie w swoim czasie, a do tego cieszą się doskonałymi opiniami i długoletnią żywotnością. Nie ma więc konieczności składowania zastępczych produktów i gromadzenia ich dużych ilości.
           
Producent Lamina podpowiada ponadto jak prawidłowo użytkować narzędzia przez niego produkowane, aby maksymalnie ograniczyć wydatki i koszta związane z procesem obróbki skrawaniem. Nie ma wątpliwości, że prawidłowa praca na określonych narzędziach daje pewność szybkich i zaawansowanych działań. Wykwalifikowani operatorzy tokarek czy frezarek na pewno potrafią z powodzeniem korzystać z tak wysokiej jakości narzędzi, jakie proponuje nam szwajcarski producent. Przykładem niech tu będą takie produkty, jak choćby płytka LAMINA TPKN 1603 PDTR LT30 lub płytka LAMINA SPKN 1203 EDTR LT30. Chcąc odpowiednio wybrać konkretny produkt, należy zaznajomić się z jego szczegółowymi parametrami i opisem. Firma Lamina bardzo transparentnie nam je przedstawia, ukazując przykładny wielu ich zastosowań. My także, jako profesjonalny sklep, jesteśmy w stanie pomóc i dobrać dla Państwa oczekiwany produkt.

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi płytkami, różnych producentów. Wśród nich też polski producent, a więc płytki skrawające wieloostrzowe BAILDONIT
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.