Powrót do S7-200

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

moduły analogowe

Ocena: 4.76 / 5 (63 głosy)
Moduły analogowe - S7-200 - SIEMENS

Moduły analogowe S7-200 powstały by współgrać z różnego typu aplikacjami, zatem można ich użyć, aby zwiększyć funkcjonalność danego CPU. Umieszcza się je od strony frontowej sterownika, pozwala to uzyskać dodatkowe cyfrowe lub analogowe porty I/O bez zwiększania objętości urządzenia. Opisywane elementy posiadają najczęściej 8 wejść napięciowych w tym 2 ostatnie również prądowe, oraz 12 bitów, istnieją też oczywiście inne wersje.
 
Analogowe moduły S7-200 zostały wyprodukowane przez firmę SIEMENS, to bardzo uznany wytwórca tego typu sprzętu. Mogą być więc Państwo spokojni, wszystkie modele tych modułów odznaczają się najwyższą jakością. Użycie tych urządzeń wiąże się z samymi korzyściami, maszyny w nie wyposażone będą działać wydajnie, nie będzie z nimi żadnych problemów. Wydajność znacznie wzrośnie, więc zdecydowanie warto z nich skorzystać.
 
Moduły analogowe S7-200 zajmują ważne miejsce w naszej ofercie, lecz nie są jedyną propozycją, do Państwa dyspozycji jest znacznie więcej urządzeń. Są to między innymi:

Wszystkie opisywane powyżej urządzenia to wysoka jakość i atrakcyjna cena w jednym.

Rozwiń opis
Zwiń opis