Powrót do LOGO!

Filtruj

Stopień ochrony

Stopień ochrony

Wymiary

Wymiary

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Izolacja elektryczna

Izolacja elektryczna

Typ wejścia

Typ wejścia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

moduły analagowe

Ocena: 4.74 / 5 (27 głosy)
Moduły analogowe - PLC SIEMENS - LOGO!

Najwyższej jakości moduły analogowe LOGO! pochodzące od wiodącego na rynku producenta Siemens stanowią moduły rozszerzenia do podstawowego sterownika LOGO!. Moduły analogowe pozwalają na podłączenie m.in. 8 wejść analogowych o zakresie 0 - 10V lub 0 - 20 mA lub temperaturowych Pt100 o zakresie pomiarowym -50 °C .. +200 °C.

Dzięki temu za pomocą modułów rozszerzeń możliwa jest współpraca z sygnałami analogowymi w określonym zakresie wartości napięcia oraz prądu, zależnych od konkretnego modelu.

W naszym sklepie oferujemy moduły wejść analogowych LOGO! najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonej firmy i w atrakcyjnych cenach. Moduły analogowe rozszerzają możliwości sterownika LOGO!. Umożliwiają one m.in. wykorzystanie w programie funkcji regulatora PI, generatora rampy dla sterowania przekształtnikami częstotliwości oraz multiplexera analogowego, który pełni funkcję programowego przełączania wartości funkcji na zdefiniowane wyjścia analogowe.

Ponadto moduł logiczny LOGO! daje możliwość zastosowania go w zwykłym gospodarstwie domowym do sterowania oświetleniem, drzwiami, żaluzjami czy systemami wentylacyjnymi. Dzięki modułom rozszerzenia zastosowanie LOGO! staje się znacznie szersze, a przy tym sprawniejsze. Standardowy moduł rozszerzenia AM2 (wejścia analogowe) posiada szerokość połowy modułu podstawowego i montowany jest na typowej szynie DIN
Moduł logiczny LOGO! wraz z wszystkimi akcesoriami jest przy tym łatwy i intuicyjny w obsłudze. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie potrzebne akcesoria do modułu logicznego LOGO! pochodzące od znanego producenta, który gwarantuje ich najwyższą jakość oraz sprawność działania.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Na Państwa pytania oraz wątpliwości czekają doświadczeni doradcy handlowi, z którymi można skontaktować się telefonicznie pod nr 730 35 35 35, za pomocą adresu e-mail handlowy@ebmia.pl

Koncepcja rozbudowy sterowników logicznych opiera się na podłączaniu do podstawowych modułów LOGO! (LOGO! 12/24RC, 12/24RCo, 230RC, 230RCo) dodatkowych modułów rozszerzeń. Do każdego modułu podstawowego można podłączyć max. 24 wejścia binarne, 16 wyjść binarnych oraz 8 wejść analogowych. Moduły rozszerzeń DM8 (wejścia / wyjścia binarne) i AM2 (wejścia analogowe) posiadają szerokość połowy modułu podstawowego i montowane są na typowej szynie DIN 35 mm.

Rozwiń opis
Zwiń opis