Powrót do LOGO!

Filtruj

Temperatura pracy

Temperatura pracy

Wymiary

Wymiary

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Typ wejść

Typ wejść

Typ wyjść

Typ wyjść

Obciążalność

Obciążalność

Zegar czasu rzeczywistego

Zegar czasu rzeczywistego

montaż na szynie

montaż na szynie

Wilgotność pracy

Wilgotność pracy

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

moduły podstawowe

Ocena: 4.78 / 5 (92 głosy)
Moduły podstawowe - seria LOGO!

Moduły podstawowe sterownika LOGO! to najprostsza wersja modułu logicznego LOGO! idealna dla osób rozpoczynających przygodę ze sterownikiem. Ideą powstania LOGO! było stworzenie łatwego w obsłudze modułu, który można programować, a który zastąpi tradycyjne układy sterowania. Moduł logiczny LOGO! stanowi łatwy i intuicyjny w obsłudze sterownik o szerokim zastosowaniu zarówno w przemyśle, ogrodnictwie czy rolnictwie jak i w zwykłym gospodarstwie domowym.

Moduł podstawowy LOGO! pozwala poprzez pracę w sieci ASI i Instabus EIB wykorzystywać go w prostych układach zdecentralizowanych. Obsługuje się je za pomocą przycisków znajdujących się na obudowie lub programu LOGO! SoftComfort. Program ten po zainstalowaniu na komputerze daje możliwość wykonania schematu połączeń oraz przesłania gotowego programu do LOGO!.

Moduły podstawowe LOGO! występują w dwóch klasach napięciowych:

  • klasa 1, zasilana napięciem ≤24 V (12 V DC, 24 V DC, 24 V AC),
  • klasa 2, zasilane napięciem >24 V (115...240 V AC/DC)
  • oraz w dwóch wykonaniach:
  • z wyświetlaczem, 8 wejść, 4 wyjścia,
  • bez wyświetlacza (LOGO! Pure): 8 wejść, 4 wyjścia.

Każda wersja składa się z czterech segmentów (SU), posiada wbudowane 36 funkcji podstawowych i specjalnych służących do tworzenia programu oraz posiada interfejs umożliwiający dołączenie modułów zewnętrznych. Dzięki temu można rozszerzać moduł podstawowy LOGO! na własne potrzeby i wymagania.
 
Moduł logiczny LOGO! to niezwykle inteligentna aplikacja mająca szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach codziennego życia. Już podstawowe moduły dają wiele możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem wysokiej jakości modułów podstawowych LOGO!. W naszej ofercie posiadamy również moduły rozszerzone oraz pozostałe akcesoria LOGO!.
 
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 730 35 35 35, adresem e-mail handlowy@ebmia.pl

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.