Powrót do LOGO!

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

zestawy startowe

Ocena: 4.79 / 5 (78 głosy)
Zestawy startowe - seria LOGO!

Dla każdego kto zaczyna przygodę z modułem logicznym LOGO! proponujemy zestawy startowe LOGO!, które pozwolą na sprawne i szybkie zapoznanie się ze sterownikiem LOGO! oraz odkrycie jego działania i możliwości.

Moduł LOGO! adresowany jest do prawie każdego człowieka. Prosta i intuicyjna obsługa oraz szerokie pole zastosowania sprawiają, że zostanie użytkownikiem sterownika LOGO! jest niezwykle proste i efektywne. Dzięki modułowi logicznemu LOGO! można zaprogramować działanie maszyn w przemyśle, rolnictwie oraz ogrodnictwie, ale również we własnym gospodarstwie domowym. Moduł LOGO! umożliwia bowiem sterowanie drzwiami, napędem rolet czy oświetleniem. Zachęca to do zainwestowania w ten niezwykle łatwy w obsłudze i wszechstronny w działaniu sterownik.

W naszym sklepie znajdą Państwo najlepszej jakości zestawy startowe do instalacji i obsługi modułu logicznego LOGO!. Oferowane zestawy zawierają sterowniki LOGO! w różnych wersjach, w zależności od potrzeb, a także kabel do oprogramowania oraz bardzo przydatne oprogramowanie SoftComfort. Dodatkowo gratis do każdego zestawu dostają Państwo śrubokręt oraz niezbędną dokumentację, w tym instrukcję obsługi.

Zakup w naszym sklepie to pewny wybór najlepszej jakości i sprawdzonych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem. Znajdą Państwo u nas wiele innych przydatnych produktów, a w tym akcesoria do sterowników LOGO!: moduły podstawowe, binarne analogowe oraz komunikacyjne, niezbędne programy oraz zasilacze.

W przypadku zaistnienia pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doradcami, którzy pozostają do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 730 35 35 35 lub adresem e-mail handlowy@ebmia.pl.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: 6ED1057-3BA00-0AA8

Zestaw startowy LOGO! 12/24V - 0AA8

Producent: Siemens
sterownik LOGO! 8 12/24 RCE z wyświetlaczem, oprogramowanie LOGO! SoftComfort V8, zasilacz LOGO! Power 1.3A, oprogramowanie WinCC Basic V13, kabel Ethernet 2m, śrubokręt,
Na zamówienie
Indeks: 6ED1057-3BA00-0AA7

Zestaw startowy LOGO! 12/24V Ethernet - 0AA7

Producent: Siemens
ZESTAW STARTOWY LOGO! 12/24V ETHERNET. ZAWIERA: LOGO! 12/24RCE (ETHERNET). ZASILACZ LOGO! POWER 24V/1.3A. OPROGRAMOWANIE LOGO! SOFT COMFORT V7. KABEL ETHERNET. DOKUMENTACJĘ. ŚRUBOKRĘT. (WERSJA ANG./NIEM.). WinCC Basic V11
Na zamówienie
Indeks: 6ED1057-3BA02-0AA7

Zestaw startowy LOGO! 230V Ethernet -0AA7

Producent: Siemens
ZESTAW STARTOWY LOGO! 230V ETHERNET. ZAWIERA: LOGO! 230RCE (ETHERNET). OPROGRAMOWANIE LOGO! COMFORT V7. KABEL ETHERNET. DOKUMENTACJĘ. ŚRUBOKRĘT. (WERSJA ANG./NIEM.) WinCC Basic V11
Na zamówienie