Elesa+Ganter

Ocena: 4.80 / 5 (4470 głosy)
Zestawy kołowe Elesa+Ganter Zestawy kołowe Elesa+Ganter reprezentuja bardzo wysoką półkę zestawów jezdnych do różnego rodzaju wózków i nie tylko. Te elementy mają ogromne znaczenie w każdej firmie produkcyjnej. Muszą poruszać się po różnych podłożach, nie mogą przy tym ulegać szybkiemu zniszczeniu. Ważne jest też, by nic się nie blokowało, wszystkie te cechy spełniają proponowane przez nas zestawy.

Zestaw kołowy Elesa+Ganter to szereg różnych odmian kół. Są to między innymi koła z wieńcem poliuretanowym do dużych obciążeń, sprawdzą się przy ciężkich częściach. Do dyspozycji są też koła z wieńcem z gumy termoplastycznej, monolityczne ze stalową obudową czy zestawy dwukołowe z wulkanizowanym wieńcem gumowym. Warto tu dodać, że jest to tylko niewielka część naszego asortymentu.

Pośród dostępnych zestawów kołowych Elesa+Ganter wszystkie z nich usprawnią szybki transport na terenie każdego zakładu. Są bardzo odporne na uszkodzenia, można dopasować je do podłoża oraz transportowanych materiałów. Oprócz nich do Państwa dyspozycji są inne zakładki gdzie znajdują się inne zestawy kołowe. Zachęcamy też do przejrzenia podstrony pozostałe, znajduje się w niej jeszcze więcej elementów.

Zestawy kołowe Elesa+Ganter to najwyższa jakość w tego typu elementach. Zapewniają ogromną wytrzymałość naścieranie i inne uszkodzenia. Zamontowanie ich w dowolnym wózku to najlepsza opcja. Renomowani producenci dbają o zadowolenie swoich klientów. 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Subkategorie Elesa+Ganter