Filtruj

Średnica koła (D)

Średnica koła (D)

Obudowa

Obudowa

Hamulec

Hamulec

Udźwig [kg]

Udźwig [kg]

Wymiar płyty montażowej (L x B)

Wymiar płyty montażowej (L x B)

Piasta

Piasta

Bieżnik

Bieżnik

Wysokość zestawu (H)

Wysokość zestawu (H)

Szerokość bieżnika (l3)

Szerokość bieżnika (l3)

Twardość bieżnika

Twardość bieżnika

Łożyskowanie koła

Łożyskowanie koła

Rozstaw otworów płyty montażowej (l2 x b2)

Rozstaw otworów płyty montażowej (l2 x b2)

Temperatura pracy °C

Temperatura pracy °C

Wymiar otworów płyty montażowej (s)

Wymiar otworów płyty montażowej (s)

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Koła z mocowaniem stałym

Koła z mocowaniem stałym

Koła wyposażone w mocowanie stałe nie posiadają skrętnej głowicy, dlatego umożliwiają poruszanie się wyłącznie w linii prostej; do przodu i do tyłu. Oferujemy Państwu, szerokie spektrum kół transportowych w dwóch wariantach wykonania o różnych właściwościach, przeznaczonych do stosowania w rozmaitych warunkach i na dowolnych typach nawierzchni w zależności od wyboru modelu. Zestawy kołowe o większych średnicach znajdują zastosowanie min. wśród mebli, natomiast te o stosunkowo mniejszych przekrojach bez przeszkód dopasujemy do elementów wyposażenia takich jak między innymi: 

  • urządzenia transportowe i magazynowe 
  • taczki 
  • kosiarki 
  • platformy 
  • wózki 

W celu sprawnego wyszukania zestawu o preferowanej specyfice zachęcamy do skorzystania z naszego filtra produktowego oraz opisów poszczególnych typów kół. 

Koła gumowe z mocowaniem stałym 

Zestawy kół gumowych z mocowaniem stałym zapewniają ciche użytkowanie, niewielki opór toczenia i nie powodują zarysowań miękkich powierzchni. Nasz sklep udostępnia produkty w trzech wariantach rozmiarowych z nośnością odpowiednią: 15kg, 20kg i 30kg. W celu zachowania dłuższej żywotności kół należy zachować je z dala od wilgoci. 

Koła plastikowe z mocowaniem stałym

Pozornie mniej odporne na uszkodzenia niż np. koła gumowo-stalowe, produkty wykonane z tworzyw sztucznych wykazują dłuższą żywotność wobec wyżej wymienionych zestawów przy zachowaniu wysokiej nośności sięgającej do 280kg w zależności od modelu. W odróżnieniu od kół gumowych, koła plastikowe nie posiadają jednak zdolności tłumienia drgań i mogą powodować zarysowania delikatnych nawierzchni, dlatego warto stosować je na powierzchniach niewrażliwych na drobne uszkodzenia. Zestaw doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak między innymi: hale produkcyjne czy budynki przemysłu spożywczego. 

Koła meblowe z mocowaniem stałym 

  • koła meblowe plastikowe 

Oferujemy Państwu modele wykonane z tworzyw sztucznych, które nie naruszają struktury podłóg miękkich, min. paneli czy nawierzchni drewnianych.

  • koła meblowe metal-guma 

Stalowo-gumowe zestawy kołowe, dzięki połączeniu obu tych materiałów, tworzą konstrukcję stabilną a przy tym bezpieczną dla delikatnych nawierzchni. 

Koła metal-guma z mocowaniem stałym 

Modele gumowe dostępne w wariantach gumy szarej lub czarnej, opatrzone stalową felgą zapewniają stosunkowo niski opór toczenia, wytłumiają drgania i nie niszczą podłoża. W celu zachowania dłuższej żywotności produktu warto ograniczyć użytkowanie kół tylko i wyłącznie do zadaszonych, pozbawionych szkodliwej wilgoci powierzchni. 

Koła lane z mocowaniem stałym 

Zestawy kół lanych z mocowaniem stałym charakteryzuje przede wszystkim bezwzględną trwałość materiału. Bezpieczeństwo zapewnia specjalny sposób wykonania kółek; technologia oparta na formowaniu gumy na stalowej feldze. Produkt doskonale sprawdzi się min. wśród taczek czy wózków widłowych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Koła z mocowaniem stałym
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.