Filtruj

d1 [mm]

d1 [mm]

d2 [mm]

d2 [mm]

D [mm]

D [mm]

l [mm]

l [mm]

Długość L [mm]

Długość L [mm]

G [mm]

G [mm]

M [mm]

M [mm]

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Sprzęgła SCP z tworzywa

Sprzęgła SCP z tworzywa Sprzęgła SCP produkowane są z tworzywa doskonałej jakości. Ta odmiana stanowi bardzo ważną grupę elementów maszyn. Są to integralne elementy ogromnej liczby urządzeń, ich zadaniem jest zapewnienie dobrej pracy śrubom, silnikom, serwonapędom oraz innym urządzeniom napędowym. Kolejna funkcja to wprawianie w ruch modułów, w ten sposób uruchamiając całe urządzenie.
 
Sprzęgło SCP, to szereg wielu modeli produktów różniących się rozmiarami. Proponowane przez nas odmiany wyróżniają się doskonałą jakością i znakomitym działaniem. Po zamontowaniu będą działać przez długi czas.
 
Wielu producentów wytwarza sprzęgła SCP, my korzystamy z usług najlepszych z nich. Dzięki temu możemy dać Państwu gwarancję, że spełnią wszelkie wymagania i normy. W celu zapewnienia Państwu całkowitego zadowolenia, nasi doradcy pomogą w wybraniu najbardziej pasującego sprzęgła. Nie są to tylko odmiany SCP, w naszej ofercie znajdują się też między innymi: sprzęgła mieszkowe BKL, sprzęgła SCT, a także wiele innych. 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Sprzęgła SCP z tworzywa
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.