Powrót do Serwosilniki

Filtruj

Moment trzymający [Nm]

Moment trzymający [Nm]

Obrót/krok [°]

Obrót/krok [°]

Prąd na fazę [A]

Prąd na fazę [A]

Rezystancja uzwojenia [Ω]

Rezystancja uzwojenia [Ω]

Indukcyjność uzwojenia [mH]

Indukcyjność uzwojenia [mH]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Enkoder [imp/obr]

Enkoder [imp/obr]

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

seria ES-MH

Ocena: 4.76 / 5 (51 głosy)
Serwosilniki Leadshine - seria ES-MH

Każdy serwonapęd potrzebuje sprawnego serwosilnika, aby móc w pełni wykorzystać swoje możliwości. Wśród kilku typów serwonapędów, szczególnym zainteresowaniem, głównie ze względu na niższą niż w przypadku tradycyjnych serwonapędów cenę, cieszy się serwonapęd hybrydowy. Napęd hybrydowy umożliwia wytwarzanie większego momentu na wale silnika oraz pracę z większymi prędkościami bez znacznego grzania się silnika oraz sterownika, a to wszystko dzięki zastosowaniu prądu zmiennego dynamicznie, w zależności od obciążenia silnika. Ta istotna właściwość w połączeniu z całkiem prostą konfiguracją sterowania hybrydowego spowodowały, że serwonapędy stały się ciekawym i pożądanym rozwiązaniem stosowanym w budowie wielu urządzeń.

Istotne przy tym, aby serwonapęd posiadał odpowiedni silnik, który umożliwi długotrwałe, sprawne działanie całego układu. Także tutaj do wyboru jest wiele rodzajów silników oferowanych przez różnych producentów, dlatego decyzję wyboru odpowiedniego serwosilnika warto dokładnie przemyśleć, zwłaszcza, że to od zakupu silnika o potrzebnej mocy zaczyna się prawidłowe kompletowanie zestawu zasilającego.

W naszym sklepie znajdą Państwo kompatybilne z serwonapędami hybrydowymi  serwosilniki serii ES-M oraz serii ES-MH. Serwosilniki serii ES-MH dostępne są w rozmiarze od NEMA 23 do 42 z momentami od 4 do 20Nm. Ten rodzaj serwosilników idealnie współpracuje ze sterownikami serii ED-DH, których napięcie wynosi pracy wynosi 110 / 120 lub 220 / 230 VAC

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, sprawdzonym pochodzeniem od wiodących na rynku producentów oraz długą żywotnością. Szeroki wybór rozmiarów oraz momentów znamionowych daje Państwu możliwość wyboru produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Ponadto istnieje możliwość sprowadzenia danej części czy urządzenia na zamówienie, w przypadku gdy poszukiwanego produktu brakuje w naszym asortymencie. W tej sprawie oraz w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.