Powrót do Serwosilniki

Filtruj

Moment trzymający [Nm]

Moment trzymający [Nm]

Obrót/krok [°]

Obrót/krok [°]

Prąd na fazę [A]

Prąd na fazę [A]

Rezystancja uzwojenia [Ω]

Rezystancja uzwojenia [Ω]

Indukcyjność uzwojenia [mH]

Indukcyjność uzwojenia [mH]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Enkoder [imp/obr]

Enkoder [imp/obr]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

seria ES-M

Ocena: 4.78 / 5 (65 głosy)
Serwosilniki Leadshine - seria ES-M

Wśród kilku rodzajów serwonapędów bardzo ważną rolę pełnią serwonapędy hybrydowe, które stanowią nowoczesną, tańszą alternatywę, dla tradycyjnych serwonapędów. Rozwiązanie hybrydowe polega na zastosowaniu zmienianego dynamicznie, zależnie od obciążenia silnika prądu, co zapewnia wytwarzanie większego momentu na wale silnika oraz umożliwia pracę z większymi prędkościami przy jednoczesnym niewielkim grzaniu się zarówno silników jak i sterowników. Te właściwości oraz zachowana wysoka kultura pracy przy niezwykle prostym, intuicyjnym skonfigurowaniem sterowania hybrydowego sprawiły, że na ten rodzaj serwonapędów decyduje się coraz więcej użytkowników.

Każdy serwonapęd, niezależnie od rodzaju, do prawidłowego funkcjonowania wymaga sprawnego, wysokiej jakości silnika. Na rynku istnieje wiele serwosilników proponowanych przez różnych producentów, a każdy chce wybrać urządzenie, które zapewni sprawną pracę przez jak najdłuższy okres czasu.

Proponujemy Państwu serwosilniki serii ES-M, dostępne w rozmiarach od NEMA23 do Nema34 z momentami 0.9 do 8Nm. Silniki te przeznaczone są do współpracy ze sterownikami Easy Servo serii ES-D, z maksymalnym napięciem pracy do 80 DC/AC. Zestaw taki daje możliwość pozycjonowania w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego, a to z kolei umożliwia czuwanie nad błędem położenia. Silniki występują również w opcji z hamulcem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą silników! W razie pytań lub wątpliwości prosimy o śmiały kontakt.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.