Powrót do Serwonapędy Easy Servo Leadshine

Filtruj

Max. prąd wyjściowy

Max. prąd wyjściowy

Zasilanie DC

Zasilanie DC

Zasilanie AC

Zasilanie AC

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Seria ES-D

Ocena: 4.83 / 5 (24 głosy)
Serwonapędy Easy-Serwo Leadshine - seria ES-D

Wśród wielu rodzajów oferowanych przez różnych producentów serwonapędów, w tym także serwonapędów hybrydowych warto zatrzymać się przy serwonapędzie Easy Servo Leadshine Seri ES-D. Serwonapędy hybrydowe opierają się na zastosowaniu prądu zmiennego dynamicznie, w zależności od aktualnego obciążenia silnika. To rozwiązanie umożliwiło wytwarzanie większego momentu na wale silnika oraz pracę z większymi prędkościami, przy jednoczesnej ochronie przed grzaniem się zarówno silnika jak i sterownika. Serwonapęd hybrydowy to zatem nie tylko mniejszy wydatek ale również stabilna, pewna praca, dlatego wykorzystuje się je m.in. do obrabiarek CNC, frezarek itp.
 
Ponadto system hybrydowy zastosowany w budowie serwonapędów Easy Servo Leadshine umożliwia sterowanie pracą silników w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego, dzięki czemu daje kontrolę nad błędem pozycji. Serwonapędy Easy Serwo serii ES-D dedykowane są dla silników w rozmiarze NEMA 23 oraz 34, a w zależności od wybranego modelu mogą być zasilane maksymalnie napięciem 100VDC lub 70VAC. Oferowane są w dwóch wersjach napięciowych i mogą być zasilane prądem stałym lub prądem przemiennym.
 
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wykonanych w staranny sposób serwonapędów ES Leadshine ES-D , w różnych wersjach oraz o różnym poziomie zasilania, aby mogli Państwo znaleźć produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb, a także mieli możliwość prostego oraz szybkiego zakupu wszystkich szukanych produktów w jednym miejscu. Posiadamy między innymi Serwonapędy Easy Servo Leadshine Serii ES-D oraz serwonapędy Easy Servo Leadshine Serii ES-DH, a także wiele innych rodzajów serwonapędów.
 
Gwarantujemy najwyższą jakość produktów zakupionych w atrakcyjnej cenie oraz sprawną dostawę. Istnieje również możliwość sprowadzenia produktu na zamówienie, w sytuacji gdy szukanego towaru brakuje w naszym asortymencie. W tej sprawie, jak również w przypadku, gdy zależy Państwu na czasie, a okres dostawy jest długi prosimy o kontakt z naszymi doradcami. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.