Powrót do Serwonapędy Easy Servo Leadshine

Filtruj

Max. prąd wyjściowy

Max. prąd wyjściowy

Zasilanie DC

Zasilanie DC

Zasilanie AC

Zasilanie AC

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Seria ES-DH

Ocena: 4.72 / 5 (18 głosy)
Serwonapędy Easy-Serwo Leadshine - seria ES-DH

Serwonapęd  Easy Servo Leadshine Serii ES-DH to jedna z dwóch dostępnych serii serwonapędu Easy Servo Leadshine. Działanie tego rodzaju serwonapędu niczym nie różni się od działania standardowego napędu hybrydowego. Dzięki zastosowaniu w jego budowie prądu dynamicznie zmiennego, w zależności od aktualnego obciążenia silnika możliwe jest wytwarzanie większego momentu na wale silnika oraz praca z większymi prędkościami i ochrona przed grzaniem się silnika oraz sterownika. Z tych względów serwonapędy tego typu stosuje się m.in. do obrabiarek CNC, frezarek i innego tego typu urządzeń.

Serwonapęd Easy Servo Leadshine występują w dwóch seriach: ES-DH, gdzie zasilanie odbywa się poprzez napięcie przemienne 110VAC lub 230VAC oraz serwonapędy serii ES-D, które mogą być zasilane maksymalnie napięciem 100VDC, lub 70VAC. Serwonapędy Easy-Serwo serii ES-DH niezależnie od modelu mogą być zasilane napięciem 110V lub 230V prądu przemiennego AV.

Oferujemy Państwu wykonane z najwyższej jakości materiałów serwonapędy hybrydowe Easy Servo Leadshine  ES-DH o różnym maksymalnym napięciu, które z powodzeniem będą Pastwo mogli zastosować do swoich urządzeń. Serwonapędy te pochodzą od wiodących na rynku producentów, gwarantujących ich wysoką trwałość oraz sprawność działania. Ponadto na naszej stronie znajduje się również wiele innych rodzajów serwonapędów, co umożliwia zakup wielu części w jednym miejscu w atrakcyjnej cenie.

Istnieje również możliwość sprowadzenia konkretnego produktu na zamówienie, w sytuacji gdy brakuje go w naszym asortymencie. W tej sprawie, jak również w sytuacji, gdy szacunkowy czas dostawy jest dłuższy niż mogą Państwo czekać oraz w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi, którzy z chęcią udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów!

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.