Filtruj

Moment trzymający [Nm]

Moment trzymający [Nm]

Prąd na fazę [A]

Prąd na fazę [A]

Enkoder [imp/obr]

Enkoder [imp/obr]

IP65

IP65

Hamulec

Hamulec

Rozmiar silnika

Rozmiar silnika

Średnica wałka [mm]

Średnica wałka [mm]

Masa [kg]

Masa [kg]

Długość [mm]

Długość [mm]

Obrót/krok [°]

Obrót/krok [°]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Bezwładność wirnika [g.cm²]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Silniki Easy Servo Leadshine

Serwosilniki Easy-Serwo Leadshine

Oferta serwosilników rodziny Easy Servo dostępna jest w rozmiarach od NEMA 17 do 42 (flansza 42, 57, 60, 86mm oraz 110mm), których moment trzymający wynosi od 0.6Nm do 20Nm. Serwosilniki dostarczane są razem z enkoderami o rozdzielczości 1000, lub 5000 impulsów/obrót (4000, lub 20 000 imp/obrót w logice x4).


Podczas współpracy tych silników z serwonapędami z rodziny Easy Servo, zestaw napędowy oferuje pozycjonowanie w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego, dzięki czemu mamy kontrolę nad błędem pozycji (brak utraty kroku), a silniki oferują wyższe momenty oraz prędkości przy wysokiej kulturze pracy. Więcej informacji o zaletach systemu Easy Servo można znaleźć tutaj.


Silniki te mogą również bez przeszkód współpracować z tradycyjnymi sterownikami silników krokowych, które nie obsługują sygnałów z enkoderów. Sygnały z enkoderów w takim przypadku, możemy podać do urządzeń zewnętrznych typu PLC, czy kontroler ruchu.

Serwo silniki serii ES-M dostępne są w rozmiarze od NEMA 23 do 34 z momentami od 0.9Nm do 8Nm. Przeznaczone są do współpracy z sterownikami Serii ES-D z maksymalnym napięciem pracy do 100VDC.
Serwo silniki serii ES-MH dostępne są w rozmiarze od NEMA 23 do 42 z momentami od 4Nm do 20Nm. Przeznaczone są do współpracy z sterownikami serii ES-DH, których napięcie pracy wynosi 230VAC.
Serwo silniki nowej serii CS-M dostępne są w rozmiarze od NEMA 17 do 34 z momentami od 0.6Nm do 12Nm. Przeznaczone są do współpracy z sterownikami Serii CS-D z maksymalnym napięciem pracy do 100VDC.
Silniki występują również w wersji z hamulcem ( litera B w oznaczeniu) oraz w wersji wodoodpornej IP65 (litery WP w oznaczeniu).
Silniki serwokrokowe firmy Leadshine wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak japońskie łożyska dzięki czemu są niezawodne i zapewniają doskonałą wydajność podczas pracy maszyny.


Komplet sterowania na jedną oś składa się z serwonapędu (sterownika serwokrokowego), silnika hybrydowego ( silnika krokowego z zainstalowanym enkoderem inkrementalnym) oraz przewodów zasilających i enkoderowych łączących silnik ze sterownikiem. Kompletując zestaw w pierwszej kolejności wybieramy silnik o potrzebnej mocy, a następnie odpowiedni sterownik serwokrokowy. Przy każdym silniku podane są pasujące sterowniki oraz akcesoria w postaci przewodów. Należy pamiętać również o dobraniu układu zasilania zapewniającego odpowiednie napięcie oraz moc.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą silników! W razie pytań lub wątpliwości prosimy o śmiały kontakt.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.