Nakrętki skrzydełkowe

Nakrętki skrzydełkowe

Nakrętki skrzydełkowe odznaczają się wysoką jakością wykonania (stal węglowa plus ocynk galwaniczny), długą żywotnością oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nakrętki skrzydełkowe produkuje się w zgodzie z europejskimi normami (m.in. DIN 315 i ISO 7035). Dzięki temu można z nich korzystać w sposób bezpieczny i niezawodny, w wybranych warunkach przemysłowych. Skrzydełkowe nakrętki świetnie dopasowują się do śrub i wspólnie z nimi tworzą stabilne połączenia.

Nakrętki skrzydełkowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie, a to m.in. ze względu na swój charakterystyczny kształt. Często nazywa się je nakrętkami motylkowymi. Gdzie konkretnie się po nie sięga? Przede wszystkim przy zabezpieczeniach połączeń, w branży budowlanej (np. na rusztowaniach), w przemyśle filmowym (swobodne i trwałe łączenie elementów oświetlenia lub scenografii) oraz przy organizacji różnego rodzaju eventów (np. składanie podestów, stoisk i scen). Jeśli poszczególne połączenia mają być często montowane i demontowane, warto sięgnąć właśnie po omawiane nakrętki skrzydełkowe.

Godne podkreślenia jest to, że nakrętka skrzydełkowa należąca do tej kategorii jest łatwa w montażu i mocowaniu. Nie trzeba do tego wykorzystywać żadnych specjalistycznych narzędzi, chociaż przydadzą się oczywiście pewne umiejętności techniczne.

Rozwiń opis
Zwiń opis