Filtruj

Ciśnienie pracy

Ciśnienie pracy

siła ciągu

siła ciągu

zakres nitowania

zakres nitowania

zużycie powietrza

zużycie powietrza

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nitownice i zaciągarki

Nitownice i zaciągarki

Nitownice i zaciągarki pneumatyczne to bardzo nowoczesna odmiana nitownicy, urządzenia wymyślonego jeszcze przed spawarkami. Nitowanie polega na łączeniu elementów za pomocą nitu. Wyciska się go do otworu, dzięki czemu spaja on różne części konstrukcji. Głównym atutem nitowania jest to, że można łączyć elementy do których mamy dostęp tylko z jednej strony. Nitownice muszą być urządzeniami bardzo precyzyjnymi – niedopuszczalne są niedokładnie wykonane nity, ponieważ mogą się zerwać. Z tego powodu wybranie nitownicy pneumatycznej z naszego sklepu jest idealnym, pewnym rozwiązaniem.

Oferujemy Państwu nitownice pneumatyczne różnych mocy, siły i ciśnienia. Wpływa to przede wszystkim na zasięg nitowania, zaczynając od zwykłych nitownic pneumatycznych o zasięgu  2.4mm – 4.8mm, aż do nitownic pneumatyczno - hydraulicznych o zasięgu nawet 6,4mm. Nasze zaciągarki do nitonakrętek także są najlepszym wyborem dla każdego użytkownika, który chce jak najlepiej wykonać swoją pracę. Nito-nakrętki są podobne do nitów, ale są gwintowane zewnętrzne.

Dla osób które chcą kompleksowo wyposażyć swój warsztat oferujemy wygodne zestawy nitownic bezprzewodowych. Poza ładowarką zawierają one komplet akcesoriów, dysze, przejściówki, narzędzia do czyszczenia czy przeprowadzania napraw. Wszystko to opakowane w wygodnej walizce, zapewniającej bezpieczeństwo i komfort przenoszenia.

Wszystkie nasze urządzenia zostały opisane przez naszych ekspertów, dzięki czemu będą mogli Państwo dokonać najlepszego wyboru. Znajdą Państwo informację o wadze, poziomie hałasu czy dostępnych akcesoriach takich jak wymienne dysze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.