Wyłączniki zbliżeniowe

Ocena: 4.88 / 5 (40 głosy)
Wyłączniki zbliżeniowe Wyłączniki zbliżeniowe to urządzenia, które okazują się bardzo przydatne: dociskacze pneumatyczne wyposażone w te wyłączniki stosowane są w układach, gdzie wymagane są informacje o obecnej pozycji dociskaczy. Diody LED, które się w nich znajdują wskazują jednocześnie aktualny stan dociskacza.
 
Wyłączniki zbliżeniowe opisane powyżej to nie jedyne elementy dostępne w tej kategorii. Dysponujemy też innymi modelami wyłączników, montowanymi do dociskaczy pneumatycznych. Wtedy pokazują pozycję tłoka znajdującego się w urządzeniu. Można je umieścić na całej długości cylindra.
 
Wyłącznik zbliżeniowy musi być niezawodny, tylko wtedy będzie prawidłowo spełniał swoje zadanie. Takie właśnie urządzenia znajdują się w naszym sklepie. Zostały stworzone przez najlepszych producentów, dzięki czemu służą długo i bezawaryjnie. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w nie w naszym sklepie.

Wyłączniki zbliżeniowe to tylko część naszego asortymentu, obejmuje on znacznie więcej elementów. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy między innymi:
Rozwiń opis
Zwiń opis