Filtruj

D2 max [mm]

D2 max [mm]

D [mm]

D [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Nowe i Polecane

Pierścienie segera zewnętrzne

Pierścienie segera zewnętrzne

Pierścienie segera zewnętrzne mogą też funkcjonować pod inną nazwą, a mianowicie „pierścieni osadczych sprężynujących”. Ten element jest ważnym ogniwem różnych urządzeń, jego zadaniem jest zabezpieczenie części maszyny przed przemieszczeniem osiowym, dlatego też montuje się go na łożyska, tuleje, tarcze, koła zębate, które zostały zamontowane na wałach i osiach.   Pierścień segera zewnętrzny zajmuje bardzo ważne miejsce w naszej ofercie, do Państwa dyspozycji jest też wersja wewnętrzna. Wszystkie pierścienie rozprężne charakteryzują się najmniejszą sprężystością promieniową pośród pierścieni osadczych.

Pierścienie segera zewnętrzne należy montować na wałkach z rowkami. Wtedy będą spełniać swoje zadanie, czyli ochronę i zabezpieczenie łożysk igiełkowych. Te elementy posiadają pewną wyróżniającą cechę, nie posiadają otworów do mocowania, odznaczają się też kształtem centrycznym, a nie mimośrodowym.  

Wybór oferty pierścieni segera zewnętrznych dostępnych w naszym sklepie to gwarancja doskonałego wykonania i wytrzymałości. Podobnie jak inne produkty zostały wyprodukowane przez renomowanych producentów.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pierścienie segera zewnętrzne
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.