KLIN

Węże odporne na związki chemiczne - KLIN W naszym sklepie znajdziecie Państwo także szeroki wybór węży odpornych na związki chemiczne - KLIN. Przygotowaliśmy dla Państwa cały zestaw węży w tej kategorii - tak byście mogli Państwo znaleźć w naszym sklepie bez żadnego problemu wąż techniczny, który będzie idealnie odpowiadał Państwa potrzebom a jednocześnie będzie idealnym kompromisem między doskonała, gwarantowaną przez nas jakością a także przystępną ceną. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz zostały starannie wybrane przez naszych ekspertów. Jest to szczególnie ważne wśród produktów takich jak węże odporne na związki chemiczne gdyż w przypadku takich produktów, chcemy mieć pewność, że zakupiony towar faktycznie będzie odporny na związki chemiczne, na które będzie narażony.
 
Biorąc pod uwagę fakt, że w naszym sklepie w tej kategorii zawarte jest bardzo wiele produktów - postanowiliśmy podzielić węże na drobniejsze kategorie - tak byście nie mieli Państwo problemu ze znalezieniem odpowiedniego węża do swoich potrzeb. W naszym sklepie znajdziecie więc Państwo kategorie węży takie jak hypalon, chloroplen, nitryl, silikon, PCV, teflon, teflon B, teflon A i teflon C.
 
Węże tego typu doskonale nadają się do klimatyzacji i wentylacji  (odprowadzanie pary wodnej, odprowadzanie mediów gazowych), mogą mieć także szerokie zastosowania nisko ciśnieniowe. Wykonane są na przykład z tkaniny z włókna szklanego pokrytego również hypalonem. Podstawowa średnica ścianki wynosi 0,35 milimetra. Do każdego z rodzajów węży udostępniamy także do Państwa dyspozycji tabelę odporności chemicznej , tak byście mieli Państwo pewność, że wąż który wybieracie jest faktycznie odporny na substancje, na które potencjalnie może być narażony. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta w celu uzyskania odpowiedzi na ewentualnie pytania i wątpliwości.
Rozwiń opis
Zwiń opis