PUR AS

Ocena: 4.79 / 5 (4205 głosy)
Węże techniczne PUR AS - odporne na ścieranie Inną kategorię węży technicznych w naszej ofercie stanowią węże techniczne poliuretanowe - odporne na ścieranie - PUR AS. Węże te doskonale nadają się do wszystkich zastosowań, gdzie konieczne jest użycie węża technicznego odpornego na ścieranie. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg produktów, które gwarantują odpowiednią wytrzymałość na ścieranie a co za tym idzie, użycie tych produktów jest w pełni bezpieczne w miejscach gdzie istnieje ryzyko narażenia węża technicznego na ścieranie.
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą węży technicznych poliuretanowych - odpornych na ścieranie. Dla Państwa wygody, oferta ta została podzielona na szereg mniejszych podkategorii. Osobno znajdziecie więc Państwo na przykład różne węże ze względu na ich wagę - mamy w ofercie węże od lekki, ciężkich aż do węzy super-cieżkich. W naszej ofercie znajdzie Państwo także węże próżniowe oraz super-próżniowe. W innych podkategoriach znalazły się węże techniczne takie jak rękaw prosty, rękaw lekki, rękaw folia, mamut czy deptak.
 
Po przejściu do odpowiedniej podkategorii węży technicznych poliuretanowych - odpornych na ścieranie znajdziecie Państwo szczegółowy opis produktów zawarty w poszczególnych kategoriach. Szczegółowo opisaliśmy właściwości techniczne poszczególnych towarów w przejrzystych tabelach aby łatwiej było Państwu dokonać wyboru a jednocześnie by produkty były też w łatwy sposób porównywalne między sobą. Przy zakupie zachęcamy do zapoznania się również dodatkowo z tabelą odporności na działanie czynników chemicznych - którą przygotowaliśmy specjalnie dla tych z Państwa, którzy chcą używać węży w środowisku gdzie może wystąpić narażenie na kontakt z taką substancją. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który pomoże dobrać odpowiedni wąż, w przypadku gdyby opis przygotowany przez nas nie był dla Państwa wystarczający i pozostawiał wątpliwości przy wyborze odpowiedniego produktu.
Rozwiń opis
Zwiń opis