PUR EL

Węże techniczne PUR EL - odporne na ścieranie W naszej ofercie węży technicznych znalazły się także węże techniczne poliuretanowe - odporne na ścieranie - PUR EL. Nasze oferta została specjalnie dobrana w ten sposób by znalazły się w niej najbardziej odpowiednie węże - o odpowiedni stosunku ceny do jakości ale przede wszystkim, które gwarantują bezpieczeństwo. W przypadku węży odpornych na ścieranie jest to szczególnie ważne, dlatego zespół naszych specjalistów wybrał odpowiednie węże tak byście mieli Państwo pewność, że kupujecie sprawdzony towar, który jest niezawodny a także posiada odpowiednie certyfikaty i atesty.

Nasze węże techniczne poliuretanowe - odporne na ścieranie podzieliliśmy na kilka drobniejszych kategorii tak aby maksymalnie skrócić Państwu czas potrzebny na znalezienie odpowiedniego do Państwa potrzeb węża, który spełni wszystkie wymagania. Wśród naszych kategorii znajdziecie takie jak prosty, deptak, folia, mamut. Mamy w ofercie także węże odporne na ścieranie próżniowe oraz super próżniowe. Są także artykuły tego typu o różnych wagach od ciężkich i super ciężkich do średnio lekkich i lekkich.

Wiele z naszych węży zostało wykonanych z bardzo popularnego w tego typu zastosowaniach materiału jakim jest poliuretan poliestrowy przewodzący ładunki elektryczne. Węzę te charakteryzują się dobrą odporność na ścieranie ale także na związki chemiczne i hydrolizę. Znajdują zastosowanie w przypadku transportu grawitacyjny mediów stałych, ciekłych i gazowych. Możemy transportować w szczególności materiały takie jak trociny, wióry, pyły ceramiczne, piasek, żwir, cząsteczki szklane, granulaty. Z tego względu tego typu węże chętnie używane są w przemyśle meblarskim, ceramicznym, kopalniach piasku i żwiru czy przy budowach drogowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do korzystania z pomocy naszego działu obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie dodatkowe pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty a także doradzi odpowiedni do Państwa potrzeb towar.
Rozwiń opis
Zwiń opis