Węże techniczne antyelektrostatyczne

Węże antyelelektrostatyczne i przewodzące

Istotnymi wężami technicznymi, które często znajdują zastosowanie i są popularne wśród naszych klientów są węże antyelektrostatyczne i przewodzące. Dobraliśmy dla Państwa szeroki wybór tego typu węży byście mogli Państwu bez przeszkód i problemów znaleźć odpowiedni wąż, który najlepiej będzie spełniał Wasze potrzeby i odpowie na Wasze zapotrzebowanie. Jednocześnie wybraliśmy węże, które są doskonałe pod względem jakościowym, dzięki czemu kupując w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że kupujecie towar, który jest niezawodny a jednocześnie nie będzie sprawiał problemów i będzie spełniał swoją funkcję.
 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo węże antyelektrostatyczne i przewodzące w podziale na cztery kategorie, tak aby łatwiej było Państwu znaleźć produkt, który potrzebujecie i który najlepiej nada się do Państwa potrzeb. W naszym sklepie znajdziecie więc Państwo węże typu klin, lutniowyl, pur as, pur el. Dzięki takiemu podziałowi wystarczy przejść do odpowiedniej kategorii węży i dzięki temu łatwo znaleźć wąż, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni. Węże tego typu bardzo dobrze znajdują swoje zastosowania w miejscach takich jak wentylacja i klimatyzacja. Przydają się także bardzo dobrze w przypadku gdy potrzebne jest odprowadzanie mediów gazowych, używane są także w środowiskach zagrożonych wybuchem. W przypadku naszych węży bardzo dobrze odnajdują się także w środowiskach niskociśnieniowych.
 
Podstawowe węże antyelektrostatyczne i przewodzące mają grubość ścianki wynoszącą 0,55 milimetra a jednym z materiałów z jakiego zbudowane są ścianki jest tkanina obustronnie pokryta antyelektrostatycznym PCV. W przypadku każdego z towarów warto sprawdzić również tabelę odporności chemicznej aby upewnić się, że wąż, który kupujemy ma odpowiednie parametry pozwalające na stosowanie w środowisku gdzie może być narażony na różne substancje chemiczne. Istotne jest również to, że nasze węże posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Główny Instytut Górniczy.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Subkategorie Węże techniczne antyelektrostatyczne