antyelektrostatyczne

Ocena: 4.79 / 5 (1951 głosy)
Węże antyelelektrostatyczne i przewodzące Istotnymi wężami technicznymi, które często znajdują zastosowanie i są popularne wśród naszych klientów są węże antyelektrostatyczne i przewodzące. Dobraliśmy dla Państwa szeroki wybór tego typu węży byście mogli Państwu bez przeszkód i problemów znaleźć odpowiedni wąż, który najlepiej będzie spełniał Wasze potrzeby i odpowie na Wasze zapotrzebowanie. Jednocześnie wybraliśmy węże, które są doskonałe pod względem jakościowym, dzięki czemu kupując w naszym sklepie, macie Państwo pewność, że kupujecie towar, który jest niezawodny a jednocześnie nie będzie sprawiał problemów i będzie spełniał swoją funkcję.
 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo węże antyelektrostatyczne i przewodzące w podziale na cztery kategorie, tak aby łatwiej było Państwu znaleźć produkt, który potrzebujecie i który najlepiej nada się do Państwa potrzeb. W naszym sklepie znajdziecie więc Państwo węże typu klin, lutniowyl, pur as, pur el. Dzięki takiemu podziałowi wystarczy przejść do odpowiedniej kategorii węży i dzięki temu łatwo znaleźć wąż, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni. Węże tego typu bardzo dobrze znajdują swoje zastosowania w miejscach takich jak wentylacja i klimatyzacja. Przydają się także bardzo dobrze w przypadku gdy potrzebne jest odprowadzanie mediów gazowych, używane są także w środowiskach zagrożonych wybuchem. W przypadku naszych węży bardzo dobrze odnajdują się także w środowiskach niskociśnieniowych.
 
Podstawowe węże antyelektrostatyczne i przewodzące mają grubość ścianki wynoszącą 0,55 milimetra a jednym z materiałów z jakiego zbudowane są ścianki jest tkanina obustronnie pokryta antyelektrostatycznym PCV. W przypadku każdego z towarów warto sprawdzić również tabelę odporności chemicznej aby upewnić się, że wąż, który kupujemy ma odpowiednie parametry pozwalające na stosowanie w środowisku gdzie może być narażony na różne substancje chemiczne. Istotne jest również to, że nasze węże posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Główny Instytut Górniczy.
Rozwiń opis
Zwiń opis