Filtruj

Długość [mm]

Długość [mm]

zużycie powietrza

zużycie powietrza

Ciśnienie pracy

Ciśnienie pracy

przyłącze powietrza

przyłącze powietrza

Skok

Skok

Typ

Typ

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Ścinaki

Młotki pneumatyczne ścinaki

Młotek pneumatyczny ścinak jest bardzo uniwersalnym narzędziem. Służy do cięcia blachy, ścinania śrub i nitów, za jego pomocą można też usuwać szlakę spawalniczą, tynk i płytki ceramiczne. W swojej pracy wykorzystuje sprężone powietrze. Jest wyposażony w wymienne końcówki, co pozwala na dopasowanie do obrabianego materiału.
 
Młotki pneumatyczne typu ścinak znajdują zastosowania przy obróbce odlewów, okuwek stalowych oraz żeliwnych, demontażu konstrukcji stalowych i pracach budowlanych. W naszym sklepie można odnaleźć kilka odmian tego sprzętu, są to między innymi modele proste oraz te wyposażone w pionowy uchwyt. Dostępne są całe zestawy, pojedyncze ścinaki i skrobaki.
 
Młotki pneumatyczne ścinaki zajmują ważne miejsce w naszej ofercie. Prezentują najwyższą jakość na rynku, mogą mieć Państwo pewność, że będą działać długo i bezproblemowo. Warto też dodać, że w naszym sklepie cena tych narzędzi jest niezwykle atrakcyjna.

Pneumatyczne młotki ścinaki to tylko fragment naszej bogatej oferty. W pozostałych zakładkach znajduje się znacznie więcej narzędzi i części. Są to między innymi:

Nasz asortyment jest do Państwa dyspozycji, zachęcamy do zapoznania się z nim.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.