Powrót do Wiertarki pneumatyczne

Filtruj

prędkość bez obciążenia

prędkość bez obciążenia

Długość

Długość

zużycie powietrza

zużycie powietrza

Ciśnienie pracy

Ciśnienie pracy

poziom hałasu (tabelka)

poziom hałasu (tabelka)

przyłącze powietrza

przyłącze powietrza

średnica węża zasilającego

średnica węża zasilającego

Prędkość

Prędkość

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Wiertarki pneumatyczne Warsztatowe

Wiertarki pneumatyczne warsztatowe

Wiertarki pneumatyczne warsztatowe przeznaczone są, jak sama nazwa wskazuje, do pracy w warsztatach. Zatem znajdą zastosowanie w niemal każdej firmie niezależnie od branży. Szczególnie przydatne są tam gdzie wiertarki nie są potrzebne, na co dzień.
 
Pneumatyczne wiertarki warsztatowe są dostępne w naszym sklepie pod różnymi postaciami. Do Państwa dyspozycji są odmiany pistoletowe oraz proste. Niektóre modele posiadają dodatkowe uchwyty ułatwiające pracę. Możliwości jest bardzo dużo, dzięki temu można znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do potrzeb.
 
Warsztatowe wiertarki pneumatyczne, z których składa się nasza oferta są trwałe i niezawodne, a przy tym dostępne w bardzo korzystnej cenie. Dzięki wykorzystaniu aluminiowej obudowy waga narzędzi została zredukowana. Wiertarki pneumatyczne, którymi dysponujemy są szybkoobrotowe i wolnoobrotowe, o jednym lub dwóch kierunkach obrotu oraz uchwytach wiertarskich 10 mm i 13 mm.
 
Wiertarki pneumatyczne warsztatowe zajmują ważne miejsce w naszej ofercie, lecz nie są jej jedynymi składnikami. Do Państwa dyspozycji są również wiertarki pneumatyczne przemysłowe. Warto też zainteresować się innymi narzędziami, takimi jak chociażby wkrętarki, polerki, smarownice czy też pistolety do przedmuchu. W naszym sklepie znajdą Państwo pełną gamę sprzętów pracujących w różnych gałęziach przemysłu.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.