Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Pistolety do ropowania

Pistolety do ropowania

Pistolety do ropowania to przydatne narzędzia do oczyszczania jak i konserwacji urządzeń i napędów. Jest to narzędzie pneumatyczne, dzięki czemu jest ono odpowiednie do różnego rodzaju płynów o różnych masach bitumicznych. Oferowany przez nas pistolet do ropowania to bezpieczne i wydajne narzędzie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów pozwala im zachować długotrwałą sprawność, pomimo ciśnienia działającego na narzędzie.

Precyzyjne dysze pozwalają kontrolować rozpylanie płynu na różnych powierzchniach, a wężyki pomagają oczyścić także trudno dostępne miejsca. Zakupione u nas pistolety do ropowania to idealny wybór dla wszelkich warsztatów samochodowych, prac blacharskich i innych prac konserwujących i czyszczących za pomocą ropy i innych płynów. Dostępne są w przystępnych cenach, z zachowaniem dbałości o szczegóły, takiej jak antypoślizgowa powierzchnia, czynią z nich wyjątkowo ofertę.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: P-SA-1033

Pistolet do mycia SA-1033

Cena
131,27 zł / szt.
106,72 zł bez VAT
Pistolet do mycia SA-1033
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: COM-116/2A-D

Pistolet do ropowania

Cena
160,44 zł / szt.
130,44 zł bez VAT
Termin realizacji:
24h
Indeks: YT-2374

Pistolet do ropowania YATO

Cena
62,56 zł / szt.
50,86 zł bez VAT
Pistolet do ropowania do stosowania w ogólnie pracach blacharskich, konserwująco-czyszczących. aluminiowy korpus z antypoślizgowym uchwytem. Dane techniczne: Producent YATO Kod produktu YT-2374 zużycie powietrza (l/min) 130 ciśnienie (MPa) 0,8 pojemność zbiornika (cm3) 850 waga (g) 450 Zastosowanie: Urządzenie służy do rozprowadzania płynów, bardzo przydatne narzędzie do konserwacji...
Termin realizacji:
24h