Filtruj

Wydajność

Wydajność

zużycie powietrza

zużycie powietrza

maks. lepkość

maks. lepkość

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Pompy oleju

Pompy oleju

Pompy oleju to pneumatyczne urządzenia do dystrybucji oleju. W naszym sklepie znajdują się pompy do zastosowania w małych i większych systemach dystrybucji. Nadają się do transportu oleju w różnych stopniach lepkości. Występują w odmianach do zamontowania na beczce, jak i na ścianie.
 
Pompa do oleju to urządzenie, które jest stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystuje się je w firmach produkcyjnych, warsztatach samochodowych, stacjach paliw i wielu innych miejscach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić pompę na prywatny użytek, z pewnością znajdzie się dla niej zastosowanie. 
 
Pompy olejowe dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane przez firmę RAASM. Jest to renomowany producent o zasłużonej pozycji na rynku. Kupując pompę w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że będzie działać doskonale przez długi czas. Jej możliwości dystrybucji oleju nie ulegną zmianie nawet podczas intensywnego użytkowania.
 
Pompy oleju to nie jedyne propozycje, które dla Państwa przygotowaliśmy. W naszym asortymencie można znaleźć znacznie więcej sprzętu czy też części maszyn. Jeżeli chodzi o narzędzia pneumatyczne polecamy wkrętarki, młotki, polerki, smarownice czy też pistolety do przedmuchu. To tylko kilka przykładów z naszej oferty, zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z jej pełną wersją. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.