Filtruj

Długość [mm]

Długość [mm]

zużycie powietrza

zużycie powietrza

poziom hałasu (tabelka)

poziom hałasu (tabelka)

przyłącze powietrza

przyłącze powietrza

Prędkość

Prędkość

średnica węża zasilającego

średnica węża zasilającego

Ciśnienie pracy

Ciśnienie pracy

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Wyrzynarki, piły, pilniki

Wyrzynarki, piły, pilniki

Zastosowanie wyrzynarek, pił oraz pilników pneumatycznych daje znaczące możliwości, jeśli chodzi o ślusarstwo w narzędziowniach, zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych, a także we wszelkiego rodzaju warsztatach mechanicznych. Urządzenia te doskonale sprawdzają się do prostych czynności, jak chociażby gratowanie elementów, doszlifowywanie otworów, wycinanie prostych obrysów z blach i arkuszy, a także wycinanie wszelkiego rodzaju profili, aż do czynności bardziej skomplikowanych, jak chociażby efektywne pogłębianie otworów czy też wykorzystywanie do precyzyjnych prac ślusarskich opartych o cięcie elementów.

Oferta EBMiA obejmuje profesjonalne urządzenia do prac ślusarskich w postaci wyrzynarek, pilników oraz pił pneumatycznych.  Narzędzia te w pełni wykorzystywane są w szeroko pojętej branży przemysłowej, mechanicznej, a nawet w branży budowlanej. Pilniki EBMiA to zwarta i trwała konstrukcja. Piły cechuje dokładność i poręczność, natomiast wyrzynarki spokojna i bardzo precyzyjna praca.

Linia wyrzynarek, pił oraz pilników pneumatycznych jest wyjątkowa zarówno pod względem wyglądu jak i konstrukcji. Przeznaczona jest dla wymagającego użytkownika, który wykorzystuje w swej pracy sprężone powietrze.

Spełnia się idealnie w ciężkich warunkach. Swoją jakością i wydajnością narzędzia pneumatyczne zdecydowanie przewyższają wyrzynarki i piły elektryczne.

Ergonomiczny kształt oraz przyjemna w dotyku powierzchnia są zdecydowanym udogodnieniem wpływającym na komfort trzymania i sterowania wyrzynarkami i piłami pneumatycznymi.

Spokojna praca urządzenia gwarantuje doskonały rezultat cięcia i zapobiega zmęczeniu zarówno materiału jak i operatora.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.