Filtruj

Czas realizacji

Czas realizacji

Wiertartko - wkrętarki

Wiertartko - wkrętarki Wiertarko – wkrętarka pneumatyczna to urządzenie, które łączy w sobie funkcjonalność wkrętarki pneumatycznej oraz możliwości i prędkość wiertarki pneumatycznej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz dzięki wykorzystaniu specjalnego mechanizmu, możliwa jest praca zarówno na małych obrotach jak również na dużych prędkościach obrotowych. Płynność i jednocześnie możliwość ustawienia siły i momentu obrotowego to dodatkowe zalety stosowania tego typu urządzenia. Wiertarko – wkrętarka pneumatyczna może być wykorzystywana również z miernikiem momentu obrotowego, a także wykorzystywana do wiercenia szybkościowego w stali, drewnie i jakimkolwiek innym materiale.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wiertarko – wkrętarki pneumatyczne zarówno w postaci urządzeń prostych, kątowych, jak również pistoletowych. Dzięki temu, możecie Państwo wykorzystywać je w dowolnym miejscu i w dowolnym celu. Posiadamy wiertarko – wkrętarki
w wersjach przemysłowych, jak również tych, które przystosowane są do zakładów mechanicznych, gdzie stosowanie tego typu urządzenia nie odbywa się w trybie ciągłym.
Rozwiń opis
Zwiń opis