Wiertarki pneumatyczne

Ocena: 4.84 / 5 (197 głosy)
Wiertarki pneumatyczne Wiertarka pneumatyczna to urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić wiertarkę elektryczną, zarówno typową, do wiercenia w stali czy drewnie oraz innych materiałach, jak również tą, która stosowana jest chociażby do wiercenia w betonie, jednak bez zastosowania opcji udarowej. Wiertarki pneumatyczne zarówno pod względem prędkości obrotowej jak i momentu z powodzeniem dorównują wiertarkom elektrycznym. Są jednak zdecydowanie bardziej trwałe, dzięki prostszej budowie oraz ze względu na całkowity brak elementów elektrycznych. Wiertarki te od lat stosowane są w przemyśle oraz w warsztatach mechanicznych.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiertarki przemysłowe, cechujące się możliwością ciągłej pracy w trudnych, często bardzo ciężkich warunkach, gdzie wilgotność i zapylenie jest bardzo wysokie, natomiast możliwości wiertarki zawsze muszą być nieskazitelne. Posiadamy również wiertarki przeznaczone do warsztatów mechanicznych.

W zależności od potrzeb, wiertarki SUMAKE zostały podzielone na dwie podstawowe grupy: wiertarki przemysłowe oraz wiertarki warsztatowe.
  • Wiertarki przemysłowe są przeznaczone do ciągłej pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Wiertarki cechują się zwiększoną wytrzymałością oraz wydajnością co gwarantuje bezawaryjne działanie nawet w najmniej korzystnych dla narzędzi warunkach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiertarki w obudowie kompozytowej z serii HDD oraz wiertarki w obudowie aluminiowej z serii ADDN.
  • Wiertarki warsztatowe są idealnym rozwiązaniem dla osób i firm korzystających z wiertarek raczej sporadycznie. Są solidne, trwałe i niezawodne, a przy tym dostępne w bardzo korzystnej cenie.
Wiertarki pneumatyczne, którymi dysponujemy są szybkoobrotowe i wolnoobrotowe, o jednym lub dwóch kierunkach obrotu oraz uchwytach wiertarskich 6 mm, 10 mm i 13 mm.
Rozwiń opis
Zwiń opis