Elementy sterujące

Pokrętła sterujące EBMiA oferuje szeroką gamę profesjonalnych pokręteł sterujących, niezbędnych do właściwego sterowania parametrami maszyny oraz elementami w modułach maszynowych. Pokrętła sterujące stosowane są w szerokim zakresie do ustawiania posuwów, prędkości, przystosowane są do ustawiania śrub kulowych i trapezowych oraz innych elementów maszynowych.
 
Oferta obejmująca specjalistyczne pokrętła sterujące jest na tyle szeroka, iż nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem pokrętła do potrzeb konstrukcyjnych maszyny. W ofercie znajdują się pokrętła GN 726 ze stopniowaną skalą, pokrętła wysokie IZP ze skalą pozwalającą na precyzyjne ustawienie wartości, jak również pokrętła GN do specjalnych zastosowań, wysoce specjalistyczne, przystosowane do trudnych warunków pracy maszyny.
 
Pokrętła zostały wyprodukowane przez markowych producentów. Cechuje je wysoka trwałość, bardzo dobra jakość i stosunkowo niska cena. Fachowe doradztwo oraz literatura dostarczana przez EBMiA na potrzeby klienta, pozwolą na dobranie odpowiedniego pokrętła.
Rozwiń opis
Zwiń opis

Subkategorie Elementy sterujące

Filtry

Rodzaj montażu

otwór gładki
otwór gładki z rowkiem wpustowym

Elementy specjalnego przeznaczenia

Ergonomiczne
Stabilny chwyt
Wykonanie nierdzewne