Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA

Ocena: 4.79 / 5 (10258 głosy)
Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA

Pabianicka fabryka narzędzi Pafana, która rozpoczęła swoją produkcję w 1945 roku, to polska firma, która cieszy się bardzo dobrą jakością narzędzi skrawających, ale też wszelkich innych części i elementów budowy maszyn oraz automatyki. Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA mogą z pewnością rywalizować z takimi markami, jak szwajcarska Lamina czy japońska Sumitomo. Płytki skrawające wieloostrzowe LAMINA obok naszych polskich producentów mają dokładnie takie same opinie, więc warto postawić na to, co nasze, produkowane w centralnej Polsce.
           
Płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA to wyjątkowa trwałość i gwarancja wieloletniego użytkowania, dzięki choćby węglikowi spiekanemu, z jakiego zostały wyprodukowane. To ten materiał umożliwia cięcie i skrawanie w bardzo twardym, trudnym i niedostępnym tworzywie. Praca odbywa się przy tym płynnie i bezawaryjnie, stąd warto zakupić tego rodzaju płytki, aby móc się cieszyć doskonałymi efektami. W sklepie oferujemy całą masę płytek skrawających, które przeznaczone są do tłoczenia, gwintowania czy frezowania. Wszystkie one odznaczają się rozmaitymi parametrami. Nawet jeśli nie mają Państwo stosownej i bardzo szczegółowej wiedzy na ten temat, polecamy naszą pomoc i doradztwo. Wierzymy, że nasi klienci będą zadowolone z asortymentu sklepu i znajdą tu wszystko, co konieczne do niezawodnej pracy na tokarkach, frezarkach czy gwintownikach.
           
Polecamy nie tylko pabianicką firmę, ale też szwajcarską jakość w postaci płytek skrawających Lamina lub płytek skrawających Sandvik. Warto mieć świadomość, że płytki pokrywane, oferowane przez producenta Pafana gwarantują większą trwałość. Co ważne, istnieje także wyraźny związek używanych do obróbki narzędzi z szybkością skrawaniem. Trwałość ostrza pozostaje przy tym bez zmian. Mniejsza siła tarcia powoduje też obniżenie poboru mocy urządzenia skrawającego, co bezpośrednio przekłada się na ograniczenie kosztów produkcji.

Warto więc postawić na sprawdzone narzędzi, jak właśnie płytki skrawające wieloostrzowe PAFANA.

Rozwiń opis
Zwiń opis