Filtruj

pojemność

pojemność

Dostępność

Dostępność

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Elektrody otulone niestopowe rutylowe

Elektrody niestopowe rutylowe W naszym sklepie znajdziecie Państwo także szeroki wybór elektrod otulonych niestopowych rutylowych. W ofercie mamy około 50 takich produktów - możecie mieć więc Państwo pewność, że w przypadku gdy potrzebujecie tego typu elektrodę - znajdziecie ją w naszym sklepie bez problemu. W kategorii tej znajdują się produkty, które zostały dobrane tak by zawsze były to produkty wysokiej jakości a jednocześnie by różnorodność była wystarczająca by zaspokoić potrzeby wszystkich klientów.
 
Kupując elektrody otulone niestopowe rutylowe warto zwrócić uwagę na szereg czynników, które powinno determinować wybór odpowiedniej elektrody tego typu. W naszej ofercie są więc na przykład elektrody, które wyjątkowo dobrze nadają się do spawania i łączenia elementów o małej i średniej grubości a także do brzegów o dużym odstępie. Są to elektrody przeznaczone przede wszystkim do niewielkich spawarek transformatorowych. Są też elektrody, które pozwalają uzyskiwać dobre rezultaty w spawaniu w pozycji podolnej. Tego typu elektrody bardzo dobrze nadają się do łączenia blach z uwagi na stabilny łuk.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo także elektrody z dodatkiem proszku żelaza - takie elektrody nadają się dobrze do spawania konstrukcji stalowych obciążanych dynamiczne i statycznie - używamy je więc na przykład w przypadku maszyn budowlach, taboru kolejowe czy konstrukcji okrętowych.

Wszystkie elektrody otulone niestopowe rutylowe są dostępne w opakowaniach o różnej wielkości. W większych - bardzo ekonomicznych opakowań dla tych, którzy używają ich bardzo często a także w mniejszych dla tych, którzy tylko sporadycznie korzystają ze spawarki.

Mamy świadomość, że nasza oferta jest bardzo bogata - dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru towaru w naszym sklepie serdecznie zapraszamy do kontaktu aby wybrać odpowiedni dla siebie towar i osiągnąć jak najlepsze rezultaty. 
Rozwiń opis
Zwiń opis