Elektrody otulone

Elektrody otulone Elektrody otulone stanowią szeroką grupę produktów w kategorii spawalnictwo. Szeroki wybór elektrod otulonych to podstawa funkcjonowania każdego sklepu, który chce zapewnić odpowiedni asortyment dla osób zajmujących się spawalnictwem. W naszym sklepie znajdziecie Państwo elektrody otulone, które zostały starannie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów tak by ułatwić Państwu wybór oraz przedstawić te produkty, które faktycznie są warte Państwa uwagi.
 
Towary w kategorii elektrody otulone podzieliliśmy dla przejrzystości i łatwości wyszukiwania na kilka dodatkowych, drobniejszych podkategorii. Wśród tych kategorii znaleźć możemy elektrody otulone do naprawiania i regeneracji, do żeliwa i metali, elektrody niestopowe rutylowe oraz zasadowe, elektrody nisko oraz wysokostopowe a także osobną podkategorię, w której umieściliśmy elektrody otulone specjalne.

Jedną z najliczniejszych i najczęściej odwiedzanych przez naszych klientów podkategorii są elektrody do naprawiania i regeneracji. Znajdziemy tu szeroki przekrój odpowiednich elektrod zarówno tych podstawowych jak i specjalistycznych wyjątkowo odpornych na silne ścieranie czy udar, czy też elektrody, które są wyjątkowo łatwe do spawania do łączenia materiałów różnoimiennych.

Liczną kategorię stanowią także elektrody otulone do żeliwa. Mamy tutaj wiele rodzajów elektrod o różnych średnicach, różniących się również przede wszystkim tym dokładnym materiałem do spawania, którego są przeznaczone - na przykład do stopów aluminium ale tylko tych zawierających nie więcej niż 5 procent krzemu.
Bez wątpienia ciekawą kategorię stanowią elektrody specjalne. Znajdziemy tu na przykład materiały na bazie niklu przeznaczone do spawania starego żeliwa szarego. Są tu też specjalne elektrody, które są dosyć uniwersalne do różnych typów tworzyw i metali.

Wybór elektrod otulonych jest bardzo szeroki dlatego zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego proste będzie zdecydowanie się na konkretną elektrodę. Z tego względu zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta, która z pewnością ułatwi decyzję i podpowie, który towar najlepiej odpowie Państwa potrzebom.
Rozwiń opis
Zwiń opis