Powrót do Spawalnictwo

Filtruj

Średnica drutu

Średnica drutu

Prąd spawania

Prąd spawania

Napięcie łuku

Napięcie łuku

Prędkość podawania

Prędkość podawania

Wydajność stopniwa

Wydajność stopniwa

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Druty rdzeniowe

Ocena: 4.78 / 5 (248 głosy)
Druty rdzeniowe Druty rdzeniowe to kategoria produktów, w której umieściliśmy kilka dodatkowych materiałów spawalniczych jakimi są druty rdzeniowe. Nasi specjaliści dobrali kilka drutów rdzeniowych, które są najlepszymi produktami w swoich kategoriach cenowych tak byście mieli Państwo gwarancje, że wybierzecie produkt, który będzie spełniał Wasze oczekiwania i będzie to produkt najwyższej jakości. Wszystkie produkty w tej kategorii szczegółowe opisaliśmy za pomocą łatwych w odbiorze tabel. Tak ułożony opis powoduje, że łatwo znaleźć drut rdzeniowy, który będzie odpowiedni do Państwo potrzeb a jednocześnie łatwo jest też porównywać między sobą różne produkty, które zawarte są w tej kategorii.
 
Podstawową cechą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze drutu jest jego średnica - powinna być ona dostosowana do naszego urządzenia także materiału, który będzie spawać. Do wszystkich produktów podaliśmy również prąd, który jest potrzebny podczas spawania. Charakterystyczna i przydatna przy wyborze odpowiedniego drutu powinna być także informacja o napięciu łuku. W przypadku każdego z drutów rdzeniowych podajemy także informacje o prędkości podawania oraz wydajności spoiwa.

W naszej ofercie mamy rozmaite druty, które powinny zaspokoić potrzeby wszystkich naszych, najbardziej wymagających klientów. W zależności od drutu rdzeniowego, który Państwo wybierzecie możecie liczyć na wydajność spoiwa od 1,3 do aż 12 kilogramów na godzinę w przypadku najdroższych z naszych drutów rdzeniowych.
 
W kategorii druty rdzeniowe zawarliśmy ponad 10 produktów w związku z tym zdajemy sobie sprawę, że mimo szczegółowych opisów i danych podstawowych zawartych w tabelach, mogą Państwo mieć wątpliwości, który z drutów rdzeniowych najlepiej przyda się w kontekście Państwa potrzeb. Z tego względu zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta, która odpowie na Państwa wątpliwości dotyczące naszych towarów zawartych w tej kategorii by ułatwić Państwu wybór odpowiedniego produktu.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.