Powrót do Ściernice do ostrzenia pił

Filtruj

D [mm]

D [mm]

d [mm]

d [mm]

S [mm]

S [mm]

typ

typ

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF

Ocena: 4.81 / 5 (156 głosy)
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF to bardzo przydatne akcesorium dla osób zajmujących się zwłaszcza obróbką drewna. Są to produkty renomowanej firmy FENES S.A. polskiego specjalisty w dziedzinie produkcji maszyn skrawających i akcesoriów do nich, dzięki czemu mają Państwo gwarancję niezawodności produktu. Ściernice do ostrzenia pił typu SZLIFF są odpowiednie do ostrzenia pił taśmowych. To bardzo ważne, aby ściernica naostrzyła piłę szybko, precyzyjnie i bez nierówności. Właśnie takie akcesoria dla Państwa wybraliśmy.

Dostępne są w wielu różnych wariantach i rozmiarach. Przede wszystkim dostępne są ściernice SZLIFF 1 i profilowane 1C. Wszystkie są dostępne w wariantach o średnicach całej tarczy(D) 125mm/150mm/200mm/250mm, szerokości tarczy(s) 5mm/6mm/8mm/10mm oraz średnicy otworu(S) 12.7mm/20mm/32mm. Dzięki temu będę one pasowały zarówno do wielu urządzeń i będą mogły naostrzyć większość pił znajdujących się w profesjonalnych i amatorskich warsztatach.

Na poniższym obrazku znajduje się instrukcja prawidłowego użytkowania ściernic do ostrzenia pił SZLIFF. Nie należy stosować go do ostrzenia innymi typami ściernic innych typów pił! 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.