Powrót do Ściernice do ostrzenia pił

Filtruj

typ piły

typ piły

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF DIAMENT

Ocena: 4.74 / 5 (27 głosy)
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF DIAMENT

Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF DIAMENT to najtwardsze ze ściernic, dzięki zastosowaniu diamentowego proszku. Używa się ich do ostrzenia mocnych pił tarczowych. Zapewniają one bardzo dokładne, precyzyjne ostrzenie bez nierówności. Jednocześnie są bardzo twarde i wytrzymałe. Oferujemy Państwo sprawdzone produkty do ostrzenia narzędzi skrawających firmy FENES S.A. doświadczonego Polskiego producenta urządzeń i akcesoriów skrawających.

Nasze ściernice do ostrzenia pił SZLIFF DIAMENT dostępne są w wersji jednostronnej jak i dwustronnej. Rozmiary ściernicy dwustronnej to: średnica – 150mm, grubość tarczy – 1,25mm, grubość całej ściernicy 9mm, średnica otworu 32mm. Rozmiary średnicy jednostronnej to: średnica – 150mm, grubość tarczy 1,5mm, grubość całej ściernicy 10mm, średnica otworu – 32mm. W zupełności wystarcza to do naostrzenia większości pił tarczowych.

Poniżej znajduje się schemat objaśniający oznaczenia zastosowane przy opisie produktu jak i sposób jego zastosowania. Nie należy kierować się nim przy ostrzeniu innymi typami ściernic.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF DIAMENT
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.