Powrót do Ściernice do ostrzenia pił

Filtruj

typ piły

typ piły

wymiary [D x s x d]

wymiary [D x s x d]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF BORAZON

Ocena: 4.87 / 5 (45 głosy)
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF BORAZON Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF BORAZON to specjalistyczne ściernice do narzędzi wykonanych z bardzo twardych stopów stali (takie jak stal chromowa czy narzędziowa) lub tam gdzie potrzebne jest wyjątkowo czyste cięcie. Ich materiałem szlifującym jest azotek boru  - borazon który jest jednym z materiałów supertwardych. Na ściernicy SZLIFF BORAZON znajduje się nasyp borazonowy który szlifuje powierzchnię. To bardzo ważne aby ściernica wydajnie, a jednocześnie bardzo precyzyjnie naostrzyła piły i inne elementy tnące. Dlatego oferujemy Państwu sprawdzone produkty Polskiej firmy FENES S.A. z długoletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń skrawających.

Oferowane przez nas ściernice do ostrzenia pił SZLIFF BORAZON dostępne są w wielu różnych wersjach i rozmiarach. Większość z nich to standardowe, uniwersalne średnice, ale oferujemy także specjalne akcesoria do drewna miękkiego. Ich średnice tarcz to 127mm/150mm/203mm, grubość tarczy to 23mm, a średnica otworu to 12.7mm/20mm/32mm. Jest to kompletna oferta która spełni wymagania każdego użytkownika.

Poniżej znajduje się schemat objaśniający oznaczenia zastosowane przy opisie produktu jak i sposób jego zastosowania. Nie należy kierować się nim przy ostrzeniu innymi typami ściernic.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Ściernice do ostrzenia pił SZLIFF BORAZON
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.