Powrót do Przewody, węże, zwijadła

Filtruj

Średnica wewnętrzna

Średnica wewnętrzna

Średnica zewnętrzna

Średnica zewnętrzna

Max ciśnienie robocze

Max ciśnienie robocze

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Przewody zbrojne odporne na uszkodzenia - 20 bar

Ocena: 4.70 / 5 (27 głosy)
Przewody zbojne specjalne Przewody zbrojne odporne na uszkodzenia to elementy układów wykorzystywane w niezmierzonej liczbie firm. Szczególnie zalecane do wykorzystania w warsztatach i zakładach, w których przewód jest narażony na uszkodzenia mechaniczne. Nadają się do przewodzenia wody, sprężonego powietrza, gazów obojętnych czy nawet oleju opałowego. Proponowane przez nas przewody są dla Państwa dogodnym rozwiązaniem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
 
Zbrojne przewody odporne na uszkodzenia dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wieloma doskonałymi właściwościami. Bez problemu wytrzymują temperatury od -20 do +60ºC, co jest doskonałym wynikiem. Wewnętrzna warstwa przewodu powstała z czarnego PCV natomiast zewnętrzna z niebieskiego PCV. Średnia długość rolki to 100 m.
 
Przewody zbrojne odporne na uszkodzenia, które Państwu proponujemy reprezentują najwyższą półkę tego typu akcesoriów. Wytwarzają je renomowani producenci, co już samo w sobie jest gwarantem wysokiej jakości. Po zakupie i zamontowaniu będą służyć przez długi czas opierając się uszkodzeniom i skrajnym temperaturom. Każde medium w nich krążące będzie doskonale zabezpieczone.
 
Zbrojne przewody o dużej odporności na uszkodzenia to nie jedyne tego typu elementy dostępne w naszym sklepie. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy znacznie więcej propozycji, są to między innymi:

Powyższa lista to oczywiście tylko niektóre z przykładów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej oferty.

Cechy przewodów:

  • Zakres temperatur: -20°C do +60°C
  • Materiał: wewnątrz czarny PVC, zewnątrz niebieski PVC
  • Medium: woda, sprężone powietrze, gazy obojętne, olej opałowy
  • Długość rolki: 100m.

PODANA CENA JEST CENĄ ZA METR!!!
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.