Przewody poliuretanowe

Ocena: 4.84 / 5 (341 głosy)
Przewody poliuretanowe Przewody poliuretanowe: do powietrza i innych substancji, stosowane w układach pneumatycznych i centralnego smarowania.

Jednym z naszych flagowych produktów są specjalne węże oraz same przewody pneumatyczne. Ich wysoka trwałość, bardzo wysoka jakość wykonania i precyzyjna konstrukcja sprawiają, że przewody te osiągają trwałość rzędu nawet kilkudziesięciu lat. Ich konstrukcja z poliuretanu sprawia, iż ich ewentualna konserwacja nie jest konieczna. Natomiast specjalny materiał gwarantuje szczelność, zarówno przy szybkozłączkach, jak i armaturze skręcanej.

Przewody poliuretanowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wyjątkowo trwałymi ściankami, dzięki czemu z powodzeniem można je zaginać, nie łamiąc samego przewodu. W ofercie naszego sklepu znajdują się specjalne zwijadła. Pozwalają one utrzymywać porządek w przewodach pneumatycznych, przechowywać je w miejsce, które nie narazi je na uszkodzenia, czy dostanie się do środka materiałów ostrych, mogących uszkodzić przewód. Grube ścianki przewodów chronią je przed przypadkowym rozcięciem czy też innymi uszkodzeniami. 
Rozwiń opis
Zwiń opis