Powrót do Elementy Złączne

Filtruj

Przyłącze

Przyłącze

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Nyple

Ocena: 4.75 / 5 (110 głosy)
Nyple

Nypel jest rodzajem złączki hydraulicznej spełniającej rolę łącznika. Kształtem przypomina rurkę, mającej na obu końcach gwinty zewnętrzne. W środkowej części posiada bardzo charakterystyczny sześciokątny pierścień w kształcie płaskiej nakrętki. Ten element ułatwia montaż, wystarczy przekręcić kluczem o odpowiednim rozmiarze.

Nyple stosuje się w celu połączenia dwóch elementów rurowych posiadających gwint wewnętrzny. Najczęściej wykonuje się je ze stali, rzadziej z mosiądzu czy żeliwa. W naszym sklepie występuje wiele odmian tego elementu. Dzięki temu mogą Państwo z łatwością dopasować model do indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby możemy dla Państwa zamówić części, których na co dzień nie posiadamy w ofercie.

Wszystkie nyple dostępne w naszym sklepie łączy pewna wspólna cecha. Jest nią najwyższa jakość na rynku. Doskonale spełniaj swoje zadania, są dostosowane do wytrzymywania dużego ciśnienia. Jest to możliwe dzięki temu, że są produkowane przez renomowanych wytwórców. Współpracujemy tylko z takimi firmami.

Nypel i jego różne formy to tylko niewielki fragment naszej oferty. Znajduje się w nim znacznie więcej elementów. W dziedzinie hydrauliki warto zwrócić uwagę na:

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.