Filtruj

Oznaczenie

Oznaczenie

Podziałka

Podziałka

Długość [mm]

Długość [mm]

Szerokość

Szerokość

Ilość zębów

Ilość zębów

Materiał

Materiał

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Pasy zębate HTD 14M

Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 14M

Oferta pasów zębatych HTD obejmuje również rozmiar 14M. Znakomite i bardzo precyzyjne pasy zębate HTD 14M to pasy, które mogą przenosić znaczne obciążenia, dzięki ich precyzyjnemu wykonaniu, doskonałym materiałom i wysokiej kulturze pracy. Nowoczesne pasy zębate HTD 14M wykonane zostały z neoprenu, materiału posiadającego niezwykłe właściwości, zapewniającego wysoki standard i naprawdę wysokie możliwości. Pasy te współpracują z kołem zębatym znacznie lepiej, niż pasy o zarysie trapezowym.

Efektem lepszego przylegania pasów zębatych HTD 14M jest z całą pewnością znacznie większa efektywność pracy i mniejsza ilość poślizgów. Każdy pas zębaty HTD 14M to pas bardzo wysokiej jakości, wykonany zgodnie z obowiązującymi normami.
Bardzo dużą zaletą tych pasów jest również możliwość pracy w bardzo niskich i jednocześnie bardzo wysokich temperaturach. Konstrukcja, jaką cechują się  pasy zębate HTD 14M opiera się na neoprenie oraz włóknach wewnętrznych, co powoduje, że pas jest praktycznie nierozciągalny.

Pełna oferta pasów HTD 14M

Pasy zębate HTD 14M to produkty przystosowane raczej do większych maszyn i układów. W naszej ofercie posiadamy ich pełen komplet, w pięciu szerokościach: 40 mm, 55 mm, 85 mm, 115 mm, 170 mm.
Takie rozwiązanie pozwala na wysoką efektywność i najwyższą jakość pracy.

W naszym sklepie posiadamy pełną ofertę pasów bezpośrednio z naszego magazynu, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na szybką dostawę tych wysokiej jakości pasów zębatych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pasy zębate HTD 3M 5M 8M 14M 20M - Pasy zębate HTD 14M
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.