Seria B1

Ocena: 4.77 / 5 (430 głosy)
Seria B1

W naszej ofercie znajdują się także sterowniki programowalne PLC Serii B1. Seria B1 to nowa, ekonomiczna seria sterowników PLC firmy Fatek. Stosowanie sterowników tego typu umożliwia rozszerzenie o dodatkowe moduły I/O oraz porty komunikacyjne. Nasi specjaliście przygotowali dla Państwa towary w ten sposób aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient mógł znaleźć coś dla siebie i dzięki temu mieć pewność, że znajdzie u nas odpowiedni towar. 

Oferowane przez nas sterowniki programowalne serii B1 posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty i atesty, dzięki czemu macie Państwo pewność, że używając je nie zawiodą oraz gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo. Dodatkowym zabezpieczeniem jest fakt, że nasze produkty używane są przez wielu naszych klientów a także został przetestowane przez naszych ekspertów i specjalistów.

Wśród naszych modeli mamy aktualnie modele B1z-10M - 6we/4wym, B1z-14M - 8we/6wy, B1z-20M - 12we/8wy, B1z-24M - 14we/10wy. Nasze towary dostępne są z zasilaniem około 240V AV bądź 24V DC. Dodatkowo wyposażone są one w port komunikacyjny RS232 lub USB. Naszą ofertę sterowników programowalnych serii B1 podzieliliśmy dodatkowo na jednostki główne oraz moduły. W przypadku wszystkich produktów w tej kategorii bardzo istotną zaletą produktów jest możliwość rozszerzeń o dodatkowe moduły I/O oraz porty komunikacyjne.
 
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą sterowników programowalnych serii B1. W przypadku jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości przy wyborze odpowiednich sterowników, warto skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty. W przypadku gdyby w naszej ofercie brakowało towarów, które są Państwu potrzebne, jesteśmy w stanie skontaktować się z naszymi dostawcami aby zamówić dla Państwa te konkretne towary z kategorii sterowników programowalnych PLC serii B1.

Możliwość rozszerzeń o dodatkowe moduły I/O oraz porty komunikacyjne.
Modele:
B1z-10M - 6we/4wy
B1z-14M - 8we/6wy
B1z-20M - 12we/8wy
B1z-24M - 14we/10wy
Zasilanie 100~240V AC lub 24V DC

Port komunikacyjny RS232 lub USB

Rozwiń opis
Zwiń opis