Powrót do Moduły

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Moduły analogowe

Ocena: 4.77 / 5 (35 głosy)
Moduły analogowe

W naszym sklepie istotny punktem oferty są moduły analogowe. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg modułów tego typu aby dać Państwu gwarancje, że znajdziecie produkt, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom a jednocześnie, że będzie możliwość znalezienia produktu o odpowiedniej cenie. W przypadku modułów - ważne są także bezpieczeństwo i niezawodność. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę modułów, które spełniają te warunki - dodatkowo posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty - także te Unii Europejskiej czy normy ISO, które gwarantują, że produkty te będą niezawodne. Nasz oferta została dobrana w ten sposób by produkt dla siebie mogli znaleźć nawet najbardziej wymagający klienci.
 
W ofercie znajdują się na przykład moduł PLC B1-L2DA. Jest to analogowy moduł rozszerzeń posiadający 2 kanały, 12 bitowy analogowy moduł wyjściowy. Moduł ten wyposażony jest także w mechanizm okablowania. W module zawarta jest także wymienna listwa zaciskowa ze złączami europejskimi 3.81mm. Innym ciekawym towarem zawartym w naszej ofercie modułów analogowych jest moduł PLC B1-L2A1D-S. TO także moduł rozszerzeń o 2 kanałach. Podobnie jak inne towary w naszej ofercie w kategorii moduły analogowe posiada wymienną listwę zaciskową ze złączami europejskimi.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą modułów analogowych. Wybór towarów w tej kategorii może nie być dla Państwa prosty, dlatego możecie Państwo zawsze skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące naszej oferty a także parametrów poszczególnych produktów. W przypadku gdyby nie znaleźli Państwo w naszej ofercie produktów, które spełnią Państwa wymagania, możemy także sprowadzić dla Państwa określone towary na zamówienie, w równie przystępnych cenach co nasza stała oferta towarowa.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: PLC MODUŁ B1-L2DA

Moduł PLC B1-L2DA

Cena
300,76 zł / szt.
244,52 zł bez VAT
Moduł PLC B1-L2DA
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: PLC MODUŁ B1-L4AD

Moduł PLC B1-L4AD

Cena
311,07 zł / szt.
252,90 zł bez VAT
Moduł PLC B1-L4AD
Termin realizacji:
3 - 5 dni