Moduły

Ocena: 4.77 / 5 (249 głosy)
Moduły

W naszej ofercie sterowników programowalnych PLC wśród sterowników firmy FATAK serii B1 mamy całą kategorię modułów. W tej kategorii umieściliśmy starannie wybrane przez naszych specjalistów towary – są one dobrane w ten sposób aby spełniały Państwa oczekiwania – także w przypadku naszych najbardziej wymagających klientów. Wszystkie towary zostały przetestowane przez naszych specjalistów i oferowane dla Państwa tak byście wiedzieli Państwo, że towar który wybierzecie będzie dla Państwa odpowiedni a także w satysfakcjonującej cenie. Wszystkie towary posiadają także certyfikaty i atesty, dzięki czemu ich bezpieczeństwo nie będzie dla Państwa zmartwieniem tak jak i ich niezawodność.

Kategorię modułów podzieliśmy także na 3 podkategorie. Są to podkategorie modułów cyfrowych, modułów analogowych a także inne - pozostałe moduły. Wśród modułów cyfrowych znajdziemy na przykłąd moduł PLC z czterema wejściami cyfrowymi i 4 wyjściami cyfrowymi. Moduły te mają także mechanizm okablowania oraz stałą listwę zaciskową ze złączami europejskimi 5mm. Wśród modułów analogowych znajdziemy na przykład moduł PLC B1-L2DA. Jest to moduł rozszerzeń z 2 kanałami 12 - bitowymi oraz analogowym modułem wyjściowym. Tego typu moduły posiadają także wymienną listwę zaciskową ze złączami europejskimi 3.81mm.
 
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą modułów. Wybór towarów z tych kategorii może nie być dla Państwa prosty, dlatego oferujemy dla Państwa pomoc w postaci naszych doświadczonych doradców, specjalistów z działu obsługi klienta, którzy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. W przypadku gdyby brakowało potrzebnego Państwu towaru w naszej ofercie jesteśmy w stanie także sprowadzić go na Państwa zamówienie – tak byście byli Państwo zawsze w stu procentach zadowoleni z oferowanych przez nas towarów – które dla Państwa dostarczamy.

Rozwiń opis
Zwiń opis