Powrót do Seria MN

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

FBs-44MN

Ocena: 4.83 / 5 (12 głosy)
FBs-44MN

Szukając wysokiej klasy sterownika programowalnego PLC nie można trafić lepiej niż na FBs-44MN. Ten rozbudowany sterownik zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób, które pragną tworzyć naprawdę skomplikowane układy automatyczne. Sterownik to doskonały produkt dla najbardziej wymagających osób, którym zależy na korzystaniu z wysokiej jakości sterowników.

Sterownik został wyposażony w 8 wejść cyfrowych 5VDC 920KHz. Oprócz tego do dyspozycji użytkowników oddano również 20 wejść cyfrowych 24VDC. Dostępne są również 16 wyjścia. Z tego 8 wyjść cyfrowych 5VDC 920KHz oraz 8 wyjść (R/T/S). Oprócz tego wbudowany jest również port RS232 bądź USB. Łatwo zatem zauważyć, że sterownik jest naprawdę rozbudowany i pozwala na bardzo wiele. Odpowiednio wykorzystany z pewnością sprawdzi się w swojej roli bardzo dobrze. Oprócz wszystkich portów i wejść posiada on również wbudowany RTC oraz zdejmowane przyłącze terminala.

Szukając rozbudowanego sterownika PLC z serii MN warto postawić zatem na FBs-44MN. Jest to najbardziej rozbudowany sterownik z całej serii MN przez co sprawdza się on w swojej roli naprawdę znakomicie i korzystanie z niego jest naprawdę maksymalnie przyjemne. Nawet tworzenie bardzo skomplikowanych układów automatycznych, w których to do sterownika podłączonych, będzie naprawdę wiele elementów nie będzie stanowiło problemu, przy użyciu tego sterownika.

FBs-44MN to również bardzo dobrze wykonany sterownik. Obudowana jest naprawdę solidna i odporna na uszkodzenia.

W naszej ofercie można wybierać pomiędzy sterownikami FBs-44MN o oznaczeniach odpowiednio J2-AC oraz T2-AC. Różnią się one pomiędzy sobą rodzajem wyjścia. W przypadku modelu oznaczonego symbolem J2-AC, wyjście stworzone jest na tranzystorach PNP, a w przypadku modelu T2-AC na tranzystorach NPN. Za sprawą tego idealnie dopasujesz produkt do swoich potrzeb i będziesz w stanie korzystać z niego w sposób naprawdę maksymalnie efektywny i korzystny.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi sterownikami i wybraniem ich dla siebie. Idealnie sprawdzą się one w swoim zadaniu i będą wygodne w użyciu.

8 wejść cyfrowych 5VDC 920KHz;
20 wejść cyfrowych 24VDC (20KHz dla 8 wejść);
8 wyjść cyfrowych różnicowych 5VDC 920KHz;
8 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 4 wyjścia 20KHz);
1 port RS232 lub USB (rozszerzany do 5);
wbudowany RTC;
zdejmowane przyłącze terminala

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.