Powrót do Seria MN

Filtruj

Ilość wejść

Ilość wejść

Ilość wyjść

Ilość wyjść

Rodzaj wyjścia

Rodzaj wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Częst. wejścia / wyjścia

Napięcie zasilania

Napięcie zasilania

Port komunikacyjny

Port komunikacyjny

Możliwość rozszerzenia

Możliwość rozszerzenia

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

FBs-32MN

Ocena: 4.73 / 5 (11 głosy)
FBs-32MN

FBs-32MN to sterownik programowalny PLC od firmy FATEK. Sterownik pochodzi z serii MN i posiada łącznie aż 32 wejść i wyjść. Jest zatem sterownikiem średnich rozmiarów. Większy posiada aż 44 wejścia i wyjścia, a najmniejszy jedynie 20 portów. Sterownik ten daje spore możliwości konfiguracji i tworzenia układów automatycznych. Wybranie tego produktu może być zatem naprawdę przyjemne i jest w stanie dać bardzo dobre rezultaty w każdej sytuacji. Wybranie tego sterownika dla siebie może być zatem strzałem w dziesiątkę.

FBs-32MN to sterownik wyposażony w 4 wejścia cyfrowe różnicowe 5VDC 920kHz. Dostępnych dla użytkownika jest również 16 wejść cyfrowych 24VDC (z czego aż dla 12 punktów dostępna jest częstotliwość 20kHz. W kwestii wyjść natomiast do dyspozycji oddane są 4 wyjścia cyfrowe różnicowe 5VDC 920kHz oraz 8 wyjść cyfrowych (R/T/S). Wyjścia oparte są o tranzystory PNP. Oprócz tego użytkownik może także skorzystać z portu RS232 lub USB. Sterownik posiada również wbudowany RTC. Jest to naprawdę rozbudowane urządzenie, które w swoim zadaniu sprawdzi się bardzo dobrze. Taka liczba portów jest w zupełności wystarczająca dla większości układów automatycznych, które widywane są na co dzień. Za pomocą sterownika zarządzanie tymi jest natomiast zdecydowanie prostsze i bardziej komfortowe dla wszystkich osób.

FBs-32MN to świetne rozwiązanie dla osób, które tworzą rozbudowane układy automatyczne i pragną tworzyć je za pomocą wysokiej klasy produktów. Sterowników, których dopracowanie pozwala na efektywne korzystanie z ich możliwości. Użytkowanie takich produktów należy do naprawdę przyjemnych dla wszystkich osób. Sterowniki od FATEK to dopracowanie w najmniejszych szczegółach. Dlatego też warto stawiać na serię MN i sterownik FBs-32MN.

Zapraszamy tym samym wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z naszą ofertą i dostępnymi u nas produktami, które w swoim zadaniu mogą sprawdzić się bardzo dobrze. Oferowane przez nas sterowniki to gwarancja czerpania zadowolenia z nich.

4 wejścia cyfrowe różnicowe 5VDC 920kHz;
16 wejść cyfrowych 24VDC (20kHz dla 12 punków);
4 wyjścia cyfrowe różnicowe 5VDC 920kHz;
8 wyjść (R/T/S) cyfrowych (model "T" 4 wyjscia 20kHz);
1 port RS232 lub USB (rozszerzany do 5),
wbudowany RTC

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.